Ferie w Donovaly 25% taniej!

Końcówka lutego to już niemal ostatnia szansa na to, aby wykorzystać dobre warunki na stokach i pozwolić sobie na kilkudniowe szaleństwo na nartach lub snowboardzie… A na www.polskibus.com właśnie pojawiła się promocja, która z pewnością skłoni Was do skorzystania z tej szansy! Tym razem zabierzemy Was do popularnego zimowego kurortu, który niedawno zawitał do naszej siatki połączeń – słowackiej miejscowości Donovaly.

Już teraz rezerwacja wyjazdów do Donovaly z kodem: PARKSNOW zapewni Wam aż 25% zniżki na bilety! Nasza oferta obejmuje wszystkie kursy z/do Warszawy oraz z/do Krakowa realizowane od dziś, 21 lutego do niedzieli, 26 lutego. Kod promocyjny obowiązuje do piątku, 24 lutego włącznie, ale nie zapomnijcie, że pula tańszych biletów może wyczerpać się wcześniej!

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Wybierając się z nami do Donovaly, możecie zabrać ze sobą sprzęt sportowy bez żadnych dodatkowych opłat, choć istnieje dobry powód, dla którego warto rozważyć wypożyczenie nart czy deski na miejscu… Wraz z promocją uruchomiliśmy także możliwość zakupu biletów na podróże pomiędzy Donovaly i Budapesztem, więc gorąco zachęcamy Was do przedłużenia narciarskiego wyjazdu np. o romantyczny weekend w stolicy Węgier! Na miłośników sportów zimowych i gorących kąpieli termalnych czekamy już dziś na pokładach naszych autokarów. Do zobaczenia!

(Informacja prasowa)

Comments

comments