Nowa międzynarodowa trasa do Wiednia i Brna oraz nowości na liniach krajowych

PolskiBus.com otwiera nowy kalendarz połączeń na podróże realizowane między 13 kwietnia a 11 maja. Jednak to nie koniec niespodzianek przygotowanych przez przewoźnika. Już od 22 marca mieszkańcy Gdańska, Torunia, Łodzi, Katowic i Krakowa będą mogli komfortowo dotrzeć do przepięknej i niezwykle popularnej stolicy Austrii – Wiednia oraz do drugiego co do wielkości miasta Czech – Brna. Kolejną pozytywną zmianą dla pasażerów będzie dołączenie Elbląga, Ostródy oraz Mławy na trzech kursach w ramach linii P1 Gdańsk – Warszawa oraz dodanie do linii P2 Bydgoszcz – Toruń – Warszawa przystanków we Włocławku oraz w Płocku. Obie linie w zmienionej postaci rozpoczną kursowanie 13 kwietnia. Bilety na te i pozostałe linie w ramach nowego kalendarza można rezerwować już teraz na www.polskibus.com, ceny rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Największą nowością w wiosennym kalendarzu PolskiBus.com jest uruchomienie dwóch dogodnych kursów dziennie do Wiednia przez Brno, w ramach przedłużenia linii P12. Rozkład jazdy został ułożony w bardzo dogodny sposób. Dzięki temu pasażerowie mają możliwość spędzenia całego dnia w Czechach lub Austrii przyjeżdżając wczesnym rankiem i wracając wieczorem. Ta wiadomość szczególnie ucieszy pasażerów z Krakowa, którzy do tej pory nie mieli możliwości podróżowania z PolskiBus.com do Wiednia. Kursy z Krakowa w kierunku Brna i Wiednia wyjeżdżają o 22:10 oraz 5:00, zaś powrotne kursy z Wiednia realizowane są o 6:05 oraz 16:35. Szczegółowy rozkład można znaleźć na stronie http://www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm.

Od 13 kwietnia nastąpią również zmiany na dwóch trasach krajowych. Do linii P1 WarszawaGdańsk włączone zostaną Mława, Ostróda i Elbląg, do których autokary PolskiBus.com będą wykonywać 3 kursy dziennie. Wyjazdy z Gdańska będą odbywać się o 6:30, 14:30 oraz 23:30, a z Warszawy w kierunku Gdańska o 8:30, 16:30 oraz 23:30. Na trasie Gdańsk – Warszawa pozostaną ponadto 4 kursy bezpośrednie.

Nowe możliwości podróżowania zyskają także mieszkańcy Bydgoszczy, Torunia, Włocławka i Płocka, które połączy linia P2 kursująca do stolicy 4 razy dziennie. Wyjazdy z Warszawy w kierunku Bydgoszczy będą odbywały się o 8:30, 12:20, 15:30 oraz 18:30. Do Warszawy autokary wyruszą z Bydgoszczy o 6:15, 10:20, 13:50 oraz 17:05.

Na tych liniach pojawi się również możliwość zakupu biletu ze zniżkami ustawowymi. Szczegóły na temat wysokości zniżek oraz wykaz osób, które są uprawnione do skorzystania z nich, można znaleźć na stronie http://www.polskibus.com/pl/najczesciej-zadawane-pytania.htm zakładka Rezerwacje.

Wiosenny kalendarz przynosi wiele wspaniałych nowości. Jedna z naszych najpopularniejszych linii P12 zostaje przedłużona do Wiednia i Brna. Dogodny rozkład jazdy umożliwia jednodniowe wypady, które są uwielbiane przez naszych pasażerów. Ten sposób znakomicie sprawdza się na niedawno otwartej nowej trasie do Budapesztu i jestem przekonany, że podobnie będzie z Wiedniem i Brnem. Nasza nowa propozycja dotycząca zmian na liniach P1 i P2 powinna również spodobać się mieszkańcom wszystkich miast, które zostają włączone do nowych linii. Dzięki temu pasażerowie zyskują zupełnie nowe możliwości podróżowania w najbardziej atrakcyjnych cenach na rynku!” – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

PolskiBus.com_kalendarz_wiosnaPasażerowie podróżujący najwyższej jakości autokarami PolskiBus.com mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, wygodne, odchylane i rozsuwane skórzane fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa, gniazdka elektryczne, klimatyzację, toaletę oraz możliwość zabrania wózka inwalidzkiego. Wszystkie ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować najtańsze bilety oraz uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

(Informacja prasowa)

Comments

comments