Grupa Hotelowa Orbis partnerem Poland Meetings Destination

Orbis

Grupa Hotelowa Orbis została Partnerem Strategicznym konferencji Poland Meetings Destination otwierającej Meetings Week Poland 2014. Trwające od 17 do 21 marca, na Stadionie Narodowym w Warszawie wydarzenie, na które składają się seminaria, prezentacje i dyskusje, jest poświęcone rozwojowi branży spotkań i turystyki przyjazdowej.

Grupa Hotelowa Orbis logo

Projekt, Meetings Week Poland 2014 służy stworzeniu warunków dla rozwoju oraz promocji rynku przyjazdowej turystyki konferencyjnej i przemysłu spotkań w Polsce. Wydarzenie ma charakter otwarty, kierowane jest do wszystkich zainteresowanych środowisk oraz instytucji m.in. polityków, parlamentarzystów, samorządów, mediów i przedstawicieli branży MICE. Podstawowym celem działań, objętych projektem jest wspólne dążenie do jakościowego przyspieszenia rozwoju branży spotkań i turystyki przyjazdowej.

Tanich noclegów szukamy na: HotelsCombined.com

Współorganizatorami Meetings Week Poland 2014 są Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna, Poland Convention Bureau oraz PL 2012 +/Stadion Narodowy w Warszawie.

Konferencja Poland Meetings Destination jest częścią Meetings Week Poland 2014. Od 17 do 21 marca, zaplanowano serię seminariów, połączonych z debatami i prezentacjami.

Bilety lotnicze w promocyjnych cenach  można kupować na tripsta.pl oraz Flipo.pl

„Cieszymy się z nawiązanej współpracy przy organizacji konferencji Poland Meetings Destination. Chcemy być w centrum najważniejszych działań dla sektora MICE w Polsce. Rozwój tego środowiska jest dla nas bardzo istotny. Liczymy, że dzięki organizacji takich wydarzeń, przemysł spotkań otworzy się jeszcze szerzej na biznes związany z turystyką przyjazdową.” – mówi David Henry SVP Sales, Marketing, Distribution and Revenue Management w Orbis S.A.

(Informacja prasowa)

Comments

comments