Michał Kaczmarz awansuje na dyrektora hotelu Mercure Wrocław Centrum

Michał Kaczmarz, dotychczasowy zastępca dyrektora hotelu Mercure Poznań Centrum, został mianowany dyrektorem hotelu Mercure Wrocław Centrum. Michał ma szerokie doświadczenie w branży hotelarskiej obejmujące zarządzanie operacjami hotelowymi oraz obsługę gastronomiczną. Nowe stanowisko przejął 15 maja br.

Michał Kaczmarz zaczynał karierę ponad dekadę temu w hotelach w Polsce, Grecji, Irlandii i Anglii, zdobywając umiejętności w obsłudze gości i zarządzaniu operacjami hotelowymi. Po uzyskaniu dyplomu z zarządzania i marketingu w hotelarstwie, gastronomii, turystyce i rekreacji, Michał skoncentrował się na zarządzaniu hotelowymi operacjami, zajmując stanowiska zastępcy regionalnego menadżera w Dublinie oraz zastępcy dyrektora w hotelu DeSilva Premium Opole. Z grupą Accor związany jest od 2015 r. W ciągu ostatnich lat pracował jako zastępca dyrektora w Mercure Poznań Centrum, koncentrując się na budżetowaniu, kontroli finansowej i operacjach. Michał ma międzynarodowe doświadczenie zarówno w zarządzaniu zespołami, jak i podnoszeniu standardów obsługi gości.

>>> Bilety lotnicze w dobrych cenach na skyscanner.pl

W swojej nowej roli jako dyrektor hotelu Mercure Wrocław Centrum, Michał będzie odpowiedzialny za zarządzanie 151 pokojami, restauracją Winestone oraz 13 nowoczesnymi salami konferencyjnymi. Jego doświadczenie w obszarze operacyjnym będzie bez wątpienia przyczyniać się do dalszego rozwoju i sukcesu tego renomowanego obiektu w sercu Wrocławia.

(Informacja prasowa, foto: Adam Ciereszko)

Comments

comments