Grupa Hotelowa Orbis wprowadza nową markę AccorHotels hotelową do Macedonii

10 maja br., w centrum Tetovo, w obecności najwyższych przedstawicieli urzędów państwowych, parlamentu i ambasadorów, otwarto pierwszy w Macedonii hotel Mercure Tetovo.

Hotel położony jest w samym centrum miasta, z widokiem na pasmo górskie Sar. W nowoczesnym 13 piętrowym budynku znajduje się 101 komfortowych i przestronnych pokoi. Hotel oferuje znakomitą obsługę, bogatą ofertę gastronomiczną i wyjątkową

>>> Sprawdź ofertę hotelu Mercure Tetovo

„Grupa Hotelowa Orbis, strategiczny partner AccorHotels i wyłączny licencjodawca wszystkich jego marek w regionie, jest wiodącym operatorem hotelowym w Europie Wschodniej, ze 127 hotelami w 12 krajach. Z satysfakcją odnotowujemy wprowadzenie naszej kolejnej międzynarodowej marki Mercure do Macedonii, we współpracy z Renova DOO, właścicielem i inwestorem hotelu. Potwierdza to naszą ambicję i skuteczność w rozwoju sieci hoteli w regionie, głównie poprzez partnerstwo z silnymi i wiarygodnymi lokalnymi partnerami.” – powiedział Gilles Clavie, prezes zarządu i dyrektor generalny Orbis SA.

Oprócz szerokiego wyboru pokoi typu standard, superior, apartamentów deluxe i rodzinnych, hotel oferuje również 6 sal konferencyjnych z najnowszym sprzętem audiowizualnym oraz bezpłatny dostęp do Internetu.

Mercure Tetovo

Jednym z atutów hotelu jest restauracja „Malabana”, której kuchnia doskonale łączy najlepsze międzynarodowe i rodzime potrawy, korzystając wyłącznie z lokalnych produktów ekologicznych.

Biorąc pod uwagę ofertę i wspomniane usługi, Mercure Tetovo na rynku macedońskim prezentuje się jako idealne miejsce na nocleg, wypoczynek i organizację spotkań biznesowych.

Z dużą satysfakcją otworzyliśmy dla naszych gości drzwi do Mercure Tetovo. Pokoje i wszystkie inne pomieszczenia zostały zaprojektowane dla komfortu gości, aby czuli się u nas jak w swoim domu. To jedna z największych inwestycji w Zachodniej Macedonii i będziemy działać na rzecz promocji turystyki do tej części naszego kraju” – powiedział Shefki Idrizi, właściciel hotelu.

Mercure jest znaną i rozpoznawalną marką AccorHotels, wiodącej na świecie grupy hotelowej działającej na rynku turystyki i usług lifestylowych, oferującej gościom wyjątkowe doświadczenia w 4,300 hotelach w 100 krajach na całym świecie. Mercure jest jedyną marką hoteli klasy średniej, która łączy siłę międzynarodowej sieci z mocnym zaangażowaniem w oferowaną jakość i doświadczenia, które są zakorzenione w lokalnych społecznościach. Hotele Mercure są zarządzane przez entuzjastycznych hotelarzy i goszczą biznesmenów oraz turystów na całym świecie w ponad 750 obiektach w 58 krajach.

(Informacja prasowa)

Comments

comments