Mercure Białystok przyjmie gości w 2020 roku!

Orbis zawarł umowę franczyzy z lokalnym partnerem i inwestorem City Interhotels Sp. z o. o. sp. k. na hotel Mercure w Białymstoku (92 pokoje), który otworzy się w pierwszej połowie 2020 roku.

Hotel Mercure Białystok, który jest w budowie, znajduje się w zielonej części miasta, przy ulicy Hetmańskiej 50, 600 m od centrum handlowego oraz w pobliżu dworca kolejowego.

„Mercure Białystok – po hotelu Royal – będzie naszym drugim adresem w mieście. Jesteśmy hotelarzami, mamy doświadczenie w branży, ambicje i wiemy do czego dążymy. Ne ukrywam, że w aktualnej sytuacji rynkowej dobra lokalizacja, przemyślany projekt wnętrz czy wysoka jakość materiałów wykończeniowych nie są wystarczające, aby odnieść sukces w hotelarstwie. Mercure jest silną i rozpoznawalną marką, i właśnie takiej marki hotelowej potrzebował ten projekt. Mercure Białystok będzie idealnym miejscem dla osób podróżujących przede wszystkim służbowo. Wierzymy, że goście docenią standard hotelu, jakość oferowanych usług oraz świetną lokalizację.”– wyjaśnia Marek Piotrowski, współinwestor i prezes MEP-POL Sp. z o.o.

Mercure Białystok zapewni gościom komfort oraz oryginalny wystrój wnętrz, charakterystyczny dla tej marki. Do dyspozycji gości będzie również nowoczesna powierzchnia konferencyjna, strefa fitness oraz restauracja Winestone.

>>> Rezerwuj nocleg na stronie AccorHotels.com

„Białystok, który niebawem będzie mógł korzystać z potencjału projektu infrastrukturalnego Rail Baltica, jest jednym z najbardziej przyjaznych miast dla biznesu w Polsce – otwartym na ludzi i innowacje oraz oferującym atrakcje dla turystów.  Wybór dobrze znanej i lubianej marki Mercure z pewnością pomoże inwestorowi w osiągnięciu wysokiej pozycji rynkowej i przyciągnięciu klientów korporacyjnych, których będzie coraz więcej w tym mieście.” – dodaje Jacek Stasikowski, dyrektor ds. rozwoju sieci w Grupie Orbis i Accor na Polskę i Kraje Bałtyckie.

Sieć Mercure to znane i rozpoznawalne na całym świecie hotele grupy Accor kategorii średniej (midscale). Pod marka Mercure działa obecnie ponad 790 hoteli w 61 krajach na całym świecie. Każdy hotel Mercure jest inny i inspirowany lokalną kulturą. Mercure to jedyna marka hoteli klasy średniej łącząca siłę międzynarodowej sieci i doświadczenie z wysoką jakością typową dla hoteli zintegrowanych z lokalną społecznością.

>>> Rezerwuj nocleg na stronie AccorHotels.com

W Polsce działa 21 hoteli Mercure, a kolejne 5 otworzy się do końca 2022 roku. Mercure Białystok będzie drugim hotelem marek grupy Accor w tym mieście, po hotelu marki ibis Styles przeczytaj moją recenzję hotelu ibis Styles Białystok).

(Informacja prasowa)

Comments

comments