Grupa Orbis wchodzi na rynek w Estonii i zapowiada otwarcie hotelu ibis Tallinn Centre

Grupa Hotelowa Orbis wchodzi do Estonii. ibis Tallinn Centre zostanie otwarty w połowie 2019 roku i będzie zarządzany przez Orbis, właścicielem i inwestorem hotelu jest firma Hausers Group.

ibis to marka ekonomiczna AccorHotels, europejski lider w swojej kategorii z ponad 1000 hoteli w 65 krajach. Marka ibis jest rozpoznawalna na świecie ze względu na jakość usług i zaangażowanie w ochronę środowiska, zapewnia nowoczesność, wygodę (łóżka Sweet BedTM) i serwis w najlepszej cenie.

Hotel ibis Tallinn Centre powstanie w centrum stolicy Estonii, w odległości krótkiego spaceru do głównej dzielnicy biznesowej Talina, blisko głównych atrakcji turystycznych oraz węzłów komunikacyjnych, zaoferuje 190 pokoi.

>>> Rezerwuj noclegi w bardzo dobrych cenach na stronie AccorHotels.com

„Grupa Orbis jest wiodącym operatorem hotelowym w Europie Wschodniej z ponad 120 hotelami, w tym 9 w krajach nadbałtyckich i mającym ambicję dalszego rozwoju w Regionie, głównie poprzez partnerstwo z silnymi inwestorami, także poprzez wejście na nowe rynki, na których nie jesteśmy jeszcze obecni. Wraz z pojawieniem się sieci ibis wprowadzamy wiodącą europejską markę ekonomiczną do Estonii, dobrze rozwijającego się rynku o dużym potencjale, dzięki czemu jeszcze bardziej umocnimy naszą wiodącą pozycję w Regionie. „– skomentował Gilles Clavie, Prezes i Dyrektor Generalny Orbis SA.

„Hotel ibis w centrum Tallina jest jednym z najciekawszych projektów w naszym portfolio. Trwają przygotowania do rozpoczęcia prac budowlanych. We współpracy z jedną z największych grup hotelowych na świecie, reprezentowaną przez Orbis, wprowadzimy nowy poziom jakości na rynku hotelowym w Tallinie.”– powiedział Janno Parik, Członek Zarządu Grupy Hausers.

(Informacja prasowa, foto: Diego Delso/Wikipedia)

Comments

comments