Private Sales, czyli Tydzień Zniżek w AccorHotels 29.11 – do 50% zniżki na noclegi w wybranych hotelach

Private Sales - Tydzień Zniżek w Le Club AccorHotels

Trwa właśnie kolejna promocja z serii Private Sales (polska nazwa Tydzień Zniżek) datowana na 29.11.2017. Tym razem na polskiej stronie wyprzedażowej dostępne są hotele w Trójmieście, Szczecinie i Katowicach. Oprócz noclegów w hotelach w naszym kraju dostępne są jeszcze noclegi w Rosji, Szwecji, Australii, Nowej Zelandii, Indonezji, Malezji, Singapur, Tajlandii, Wietnamie i we Włoszech.  Poza polską stroną dostępne są jeszcze w języku m.in. angielskim, hiszpańskim, niemieckim i francuskim.  Rezerwacji należy dokonywać tylko i wyłącznie z promocyjnych linków (w normalnej wyszukiwarce nie pokazują się oferty z Private Sales). Noclegi w tańszych cenach można kupić do 4 grudnia (poniedziałek).

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Wielka Brytania/Europa) – link do rezerwacji.

Aktualnie nie jest dostępna

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Bliski Wschód) – link do rezerwacji

W tej promocyjnej ofercie są hotele z krajów takich jak: Indonezja, Rosja.

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Australia i Azja) – link do rezerwacji

W tej promocyjnej ofercie są hotele z krajów takich jak: Australia, Kolumbia, Fidżi, Indonezja, Włochy, Malezja, Nowa Zelandia, Singapur, Tajlandia oraz Wietnam

Francuska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Francja) – link do rezerwacji

W tej promocyjnej ofercie są hotele z krajów takich jak: Francja

Hiszpańska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Hiszpania) – link do rezerwacji

Aktualnie nie jest dostępna

Portugalska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Brazylia) – link do rezerwacji

W tej promocyjnej ofercie są hotele z krajów takich jak: Argentyna, Australia, Brazylia, Chile, Singapur, Kolumbia, Włochy

Niemiecka wersja Private Sales (region strony AccorHotels) – Szwajcaria – link do rezerwacji

Aktualnie nie jest dostępna

Polska wersja Tygodnia Zniżek

W tej promocyjnej ofercie są hotele z krajów takich jak: Rosja, Szwecja, Australia, Nowa Zelandia, Indonezja, Malezja, Singapur, Tajlandia, Wietnam, Włochy

Polska – link do rezerwacji

TRÓJMIASTO

 • Novotel Gdańsk Centrum – od 123 PLN
 • Mercure Gdańsk Stare Miasto – od 150 PLN
 • Sofitel Grand Sopot – (brak dostępności)
 • Mercure Gdynia Centrum – od 133 PLN

SZCZECIN

 • Novotel Szczecin Centrum – od 132 PLN

KATOWICE

 • Novotel Katowice Centrum – od 105 PLN

Ogólne warunki oferty (wersja PL)

Podczas dokonywania rezerwacji oferty Tydzien Zniżek organizowanej przez Accorhotels.com Klient oświadcza, że zapoznał się z następującymi warunkami i zaakceptował je:

 • Oferta(y) jest(są) dostępna(e) dla członków Le Club Accorhotels oraz osób, które utworzyły swój prywatny profil na stronie internetowej www.accorhotels.com.
 • Oferta(y) jest(są) dostępna(e) online na stronie internetowej www.accorhotels.com przez okres jednego tygodnia, od wtorku rano do poniedziałku wieczorem – to jest przez 8 dni (wyjątkowo czas udostępnienia online może zostać skrócony do 6 lub 7 dni z powodów technicznych).
 • Pobyt w hotelu nie może mieć miejsca wcześniej niż w terminie piętnastu (15) dni licząc od daty dokonania rezerwacji jednej lub kilku ofert. Dostępne terminy są proponowane przez każdy hotel objęty ofertą promocyjną.
 • Zależnie od hotelu objętego ofertą promocyjną, Klient może skorzystać z 30%, 40% lub 50% zniżki od PEŁNEJ CENY na terminy pobytu wybrane podczas dokonywania rezerwacji. Podana cena obowiązuje dla 1 lub 2 osób.
 • Zależnie od przypadku, oferty są ważne dla pobytów obejmujących przynajmniej 1, 2 lub 3 noclegi.
 • Zarezerwowanie oferty wiąże się z koniecznością jej przedpłaty online kartą kredytową na stronie www.accorhotels.com.
 • Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości zmiany, anulowania ani wymiany ofert. Oferty nie można łączyć z innymi dostępnymi zniżkami i ofertami specjalnymi.
 • Niniejsza oferta umożliwia zbieranie punktów Le Club Accorhotels w hotelach uczestniczących w programie zgodnie z przyjętą tabelą, która została określona w warunkach ogólnych korzystania z programu lojalnościowego Le Club Accorhotels. Jednakże niniejsza oferta nie podlega rezerwacji z wykorzystaniem punktów Le Club Accorhotels.
 • Kurs wymiany został podany informacyjnie i nie jest zobowiązujący. Kurs wymiany zostanie potwierdzony podczas rezerwacji.
 • Oferta jest dostępna w hotelach uczestniczących oraz zależna od dostępności pokoi w danym hotelu.

(red)

Comments

comments