B&B Hotel Warszawa-Okęcie 2* – recenzja hotelu

 

5 lutego szukając noclegu w Warszawie przeglądałem ofertę bardzo wielu hoteli. Interesował mnie hotel niedaleko Lotniska Chopina. Przejeżdżałem niedawno Aleją Krakowską i rzucił mi się w oczy Hotel B&B. Sprawdziłem jego ofertę i… decyzja już zapadła.

Hotel B&B

Do Hotelu B&B można bardzo łatwo dojechać z lotniska. Cały dojazd autobusem zajmuje około 19 minut. Rozkład jazdy możecie sprawdzić na stronie www.jakdojade.pl. Z Lotniska Chopina wsiadamy w autobus linii 175 lub 188, następnie przesiadamy się na przystanku 17 stycznia w autobus numer 154 lub 317.

Rejestracja w hotelu przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Przy okazji można sprawdzić tablicę przylotów i odlotów na lotnisku.

Tuż obok recepcji znajduje się automat z kawą oraz mini-sklepik z przekąskami i napojami.

Jeżeli to jest dla Was niewystarczające to po drugiej stronie ulicy znajduje się restauracja McDonald's oraz w niedalekiej odległości – trzeba przejechać jeden przystanek tramwajowy w stronę centrum – znajdują się sklepy Lidl oraz Biedronka.

Zakwaterowałem się w pokoju 314 (dla niepalących), na trzecim piętrze. W pokoju znajduje się bardzo duże łóżko, biurko oraz miejsce na bagaże.

Nie należy zapomnieć także, że w hotelu jest bezpłatny dostęp do telewizji oraz Internetu.

Jeżeli chcemy popracować możemy usiąść przy biurku – idealne miejsce na laptopa.

W każdym pokoju jest również łazienka z prysznicem.

W każdym pokoju znajduję się także klimatyzacja z możliwością regulacji temperatury oraz siłą nawiewu. Mimo bezpośredniej bliskości Alei Krakowskiej, dzięki specjalnemu wyciszeniu okien, w pokoju w nocy nie było głośno.

Po przespanej nocy czas na śniadanie, które odbywa się w dni powszednie między godziną 6:30 a 10:00, natomiast w soboty i niedzielę między 6:30, a 11:00. Śniadanie kosztuje 22 zł, a dla osób poniżej 12 roku życia 15 zł.

Do wyboru między innymi były parówki na ciepło, jajecznica, twarożek, sałatka owocowa, dżem, szynka, ser, świeże pieczywo, płatki śniadaniowe z mlekiem, zimne soki oraz napoje z automatu.

Podsumowując mój bardzo krótki pobyt w Hotelu B&B mogę z czystym sumieniem napisać, iż zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, a jego lokalizacja jest trafiona. Bliskość lotniska, bardzo dobra komunikacja miejska i przede wszystkim jakość oferowanych usług sprawiają, że na pewno tam wrócę.

Więcej informacji na stronie hotelbb.pl

Paweł Jakubowski
www.lubiepodroze.eu

 

Comments

comments