Hotel Indigo Warsaw Nowy Świat – wkrótce otwarcie

Już wkrótce pierwszych gości przyjmie 60-pokojowy Hotel Indigo Warsaw Nowy Świat, ul. Smolna 40. Zlokalizowany w zabytkowym budynku miejskiej rezydencji z początku XX wieku, w centralnym punkcie miasta, przy modnej ulicy Nowy Świat (rondo De Gaulle’a), naprzeciwko Muzeum Narodowego, 4-gwiazdkowy Hotel Indigo łączyć będzie autentyczne lokalne doświadczenia, współczesny design, nowoczesne technologie i zindywidualizowaną obsługę. Rezerwuj nocleg w nowym hotelu Indigo na stronie ihg.com. Wszystko wskazuje na to, że data otwarcia została ustalona na 30 czerwca br., ale oczywiście może się to zmienić.

Wszystkie pokoje zaprojektowane w niepowtarzalnym stylu, z artystycznymi grafikami, drewnianymi podłogami i wysokimi sufitami, łączą w sobie wysoki komfort z wyjątkową atmosferą historycznego miejsca. Niektóre pokoje posiadać będą balkony, świetliki dachowe oraz zewnętrzne lukarny.

W ofercie Hotelu Indigo Warsaw znajdą się także sale konferencyjne o łącznej powierzchni 230 m2 oraz otwarta 24h strefa relaksu z siłownią, sauną i łaźnią parową. Bourbon Lobby Bar oferować będzie szeroki wybór whisky z całego świata.

>>> Rezerwuj nocleg w Hotelu Indigo Warsaw Nowy Świat

Przykładowe ceny w stawkach Opening Rate!

LIPIEC: 02-03.07; 09-10.07; 15-17.07; 21-23.07; 28-31.07 – 333,45 PLN (lub 340,47 PLN)

SIERPIEŃ: 04-07.08 – 333,45 PLN (lub 340,47 PLN)  – Rezerwuj nocleg

Już otwarta hotelowa restauracja Florentin oferuje menu inspirowane współczesnymi wpływami kuchni bliskowschodniej, przygotowywane w oparciu o polskie, sezonowe produkty według autorskich technik szefa kuchni.

Hotel Indigo Warsaw, to drugi w Polsce, po Hotelu Indigo Krakow, obiekt międzynarodowej marki butikowych hoteli wysokiej klasy z grupy IHG, operatora programu lojalnościowego IHG Rewards Club.

Inwestorem jest firma Budizol z Włocławka.

(Informacja prasowa)

Comments

comments