Hotel Holiday Inn Warsaw City Centre już otwarty!

Holiday Inn Warsaw City Centre przy ul. Twardej przyjął pierwszych gości. Pokoje można już rezerwować przez internet, osobiście i telefonicznie. Należący do InterContinental Hotels Group (IHG) czterogwiazdkowy hotel oferuje gościom 256 pokoi oraz przestrzenie stworzone z myślą o wydarzeniach biznesowych.

Pierwszy gość zameldował się w nowym Holiday Inn w środę, 20 grudnia – zajął 19-metrowy pokój zlokalizowany na 13 piętrze z widokiem na Warszawę. Przyjęcie pierwszych gości jest przełomowym momentem dla każdego hotelu, ale przede wszystkim dla ludzi, którzy od tego momentu wchodzą w „normalny” tryb pracy. Teraz w głównej mierze polegać on będzie na kontakcie z Gościem. Cały zespół ciężko na to pracował przez kilka ostatnich miesięcy – mówi Tymoteusz Staworzyński, dyrektor sprzedaży Holiday Inn Warsaw City Centre. – Bardzo się cieszę, że już za chwilę powitamy kolejnych gości – świadczy o tym duża aktywność rezerwacyjna, którą obserwujemy. Jesteśmy na to w pełni gotowi. Wszystkie usługi w naszym hotelu są już dostępnie. Goście mogą skorzystać z open lobby, przestrzeni konferencyjnych, restauracji, baru i siłowni – dodaje.

Pokoje będą dostępne w bezpośrednich kanałach rezerwacyjnych, takich jak IHG.com oraz Holidayinn.com, gdzie znaleźć będzie można wszystkie promocje dla członków programu lojalnościowego IHG Rewards Club, jak również na pozostałych, popularnych systemach rezerwacyjnych.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre

Bryła Holiday Inn Warsaw City Centre zainspirowana została kultowym, nowojorskim budynkiem – Flatiron. W hotelu po raz pierwszy w Polsce został wdrożony autorski koncept Open Lobby. Oznacza on wykorzystanie otwartego lobby hotelowego jako ogólnodostępnej przestrzeni integracyjnej, biznesowej i rekreacyjnej. Umiejscowienie hotelu na pograniczu Śródmieścia i Woli u zbiegu ulic Żelaznej, Złotej i Twardej stanowi doskonałą perspektywę dla biznesu i turystyki. Budynek położony jest w sąsiedztwie Ronda ONZ, blisko centrów biznesowych, biur korporacyjnych, kompleksu targowego oraz jednego z największych centrów handlowych w Polsce. Na powierzchni ponad 14 tys. m2 znajduje się 256 pokoi oraz piętro stworzone z myślą o wydarzeniach biznesowych. Goście mają do dyspozycji 16 pięter z 18, z których najwyższe zapewnią im możliwość podziwiania panoramy miasta.

(Informacja prasowa)

Comments

comments