IHG Hotels & Resorts przygotowuje się do ponownego przyjęcia gości chętnych do odkrywania świata na nowo

Od pierwszego hotelu InterContinental po kultowy Holiday Inn, od zrewolucjonizowania sektora hoteli butikowych marką Kimpton po nowe marki wytyczające nowe trendy, IHG Hotels & Resorts od lat jest pionierem w sektorze turystyki światowej i sposobach, w jakich umożliwia kontakty międzyludzkie.

Dzisiaj firma spogląda w przyszłość na świat, który wyczekuje powrotu turystyki. Potwierdza to, jak ważną rolę odgrywa branża turystyczna, która pozostaje inicjatorem pozytywnych zmian. Branża turystyczna wspiera kariery milionów osób, przynosi dobro lokalnym społecznościom na całym świecie oraz umożliwia wszystkim podróżującym zdobywanie doświadczeń, które znacznie wybiegają poza sferę wakacyjnych wspomnień.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelach sieci IHG Hotels & Resorts i zdobywaj punkty na dodatkowe noclegi!

Firma IHG Hotels & Resorts wkroczyła w 2021 rok, odświeżając swoją markę, która obecnie jeszcze bardziej odzwierciedla misję firmy True Hospitality for Good (Prawdziwa gościnność dla wspólnego dobra). Jest to ewoluująca historia firmy, w której potrzeby oraz portfolio właścicieli hoteli, gości oraz lokalnych społeczności na całym świecie pozostają najważniejsze.
Odświeżona marka IHG Hotels & Resorts odzwierciedla rozwój firmy oraz jej 16 marek hoteli, które witają gości i członków programu lojalnościowego w progach niemal 6000 hoteli położonych w 100 krajach. Odświeżona tożsamość firmy pomaga we wzmocnieniu percepcji firmy oraz jej sposobach, w jakich angażuje gości, właścicieli hoteli i współpracowników. Pomaga ona również promować szerokie portfolio firmy w sposób bardziej efektywny:

 • Rodzina Hotels & Resorts: Zmiana z IHG na IHG Hotels & Resorts poprzez dodanie deskryptora „Hotels & Resorts” do nazwy handlowej firmy akcentuje portfolio 16 marek hoteli współistniejących ze sobą jak jedna rodzina.
 • Nowy wygląd i styl: Wizualna tożsamość marki IHG Hotels & Resorts została zmieniona, aby lepiej opowiedzieć historię marki i uczynić ją bardziej odpowiednią i atrakcyjną dla gości, właścicieli hoteli, współpracowników i tych, którzy w przyszłości zasilą szeregi pracowników IHG na całym świecie. Ta grupa docelowa obejmuje obecnie największą grupę konsumentów na świecie – pokolenie milenialsów wraz z grupą najszybciej rosnącą tzw. „Pokoleniem Z”. Nowa paleta barw, atrakcyjne galerie zdjęć, współczesna czcionka oraz pobudzający design prezentują markę firmy oraz doświadczenia hotelowe w sposób bardziej angażujący odbiorcę.
 • Miejsce dla wszystkich: IHG Rewards, będący pierwszym i jednym z największych programów lojalnościowych na świecie, również prezentuje nowy wygląd i styl. Słowo „klub” zostało usunięte z jego nazwy, aby odzwierciedlić gorące przywitanie oferowane wszystkim gościom a nie tylko wybranej grupie. Uczestnicy programu lojalnościowego podróżując, mogą skorzystać z dodatkowych korzyści dzięki ekskluzywnym niższym stawkom za nocleg, specjalnym rabatom oraz łatwym i wygodnym sposobom na zdobywanie i wymienianie punktów we wszystkich hotelach IHG oraz marek lokalnych partnerów, w tym zapierającej dech w piersiach marce hoteli Mr & Mrs Smith. Juz wkrótce marka IHG Rewards będzie coraz bardziej widoczna w większej liczbie lokalizacji na całym świecie.
 • Pomoc gościom w dokonaniu właściwego wyboru: Rodzina 16 marek hoteli IHG zapewnia gościom szeroki wybór, który obecnie prezentowany jest w czterech odrębnych kolekcjach. Umożliwia to gościom podjąć właściwą decyzję dotyczącą ich podróży w zależności od indywidualnych potrzeb:
  Kolekcja Luxury and Lifestyle jest zdefiniowana przez ponadczasowe dziedzictwo, połączenie unikatowego designu i niezapomnianej obsługi gości. Kolekcja ta sprawia, że każda podróż jest celebracją niezwykłych przeżyć, z których każde zachowuje swój wyjątkowy charakter.
  – Six Senses Hotels Resorts Spas
  – Regent Hotels & Resorts
  – InterContinental Hotels & Resorts
  – Kimpton Hotels & Restaurants
  – Hotel Indigo
  Kolekcja Premium sprawia, iż podróże są osobiste i mają konkretny cel. Zapewnia gościom poczucie przynależności i dobrego samopoczucia a dobrze przemyślane szczegóły powodują, że każda podróż jest ważna i wyjątkowa.
  – HUALUXE Hotels & Resorts
  – Crowne Plaza Hotels & Resorts
  – EVEN Hotels
  – voco Hotels
  Kolekcja Essentials jest zawsze i wszędzie tam, gdzie są nasi goście. Ciepłe przyjęcie oraz zaufanie to fundamenty, na których opiera się kolekcja Essentials oraz koncept prawdziwej gościnności.
  – Holiday Inn Hotels & Resorts
  – Holiday Inn Express
  – avid hotels
  Kolekcja Suites zaprasza gości na dłuższe pobyty, zapewniając im domowy komfort, który zawsze pozostaje na wyciągnięcie dłoni.
  – Atwell Suites
  – Staybridge Suites
  – Holiday Inn Club Vacations
  – Candlewood Suites
>>> Rezerwuj nocleg w hotelach sieci IHG Hotels & Resorts i zdobywaj punkty na dodatkowe noclegi!

Claire Bennett, Chief Customer Officer w IHG Hotels & Resorts, powiedziała: „Branża turystyczna stanęła przed wyzwaniami, jakich nie doświadczyła nigdy wcześniej. Dostosowując się do nowych realiów, pozostaliśmy wierni naszym korzeniom. Mamy niesamowitą rodzinę marek skupionych wokół łączenia ludzi – wzmacniania więzi rodzinnych, tworzenia partnerstw biznesowych, jednoczenia przyjaciół z odległych miejsc i angażowania się w nasze lokalne społeczności.
Nasza odświeżona marka określa, w jaki sposób realizujemy nasz cel, jakim jest „Prawdziwa gościnność dla wspólnego dobra” naszych gości, właścicieli hoteli, współpracowników i lokalnych społeczności. Zatem, zarówno w czasach pandemii, ale też i po niej, wiemy, kim jesteśmy, za czym się opowiadamy i jak możemy pomóc gościom w ponownym otwarciu się na świat, kiedy będą już gotowi do ponownego podróżowania. Wszyscy wiemy, że potrzebujemy podróży bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ podróże nie tylko poszerzają horyzonty, ale również otwierają serca i umysły. Dlatego nasze hotele stanowią coś więcej niż tylko tło dla wyjątkowych chwil w naszym życiu. Nasze hotele to całe portfolio doświadczeń prawdziwej gościnności ”.

(Informacja prasowa)

Comments

comments