Wizz Air ogłasza wakacyjne kierunki z Polski

Tania linia lotnicza Wizz Air ogłasza dodanie do siatki połączeń 7 nowych niskokosztowych tras z Polski. Nowe wakacyjne kierunki będą dostępne w ofercie WIZZ latem 2021 roku. Bilety dostępne są już w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Ceny zaczynają się od 179 PLN**.

Nowe wakacyjne trasy Wizz Air będą uruchomione w czerwcu 2021 roku. Po dwa loty tygodniowo będą odbywać się z Warszawy i Krakowa na greckie wyspy – Kretę i Santorini. Dodatkowo linia będzie realizować dwa razy w tygodniu loty z Gdańska do Splitu i z Katowic na Korfu. Poza tym loty WIZZ będą odbywać się również na trasie Wrocław-Bourgas (Bułgaria).

Nowe trasy to wsparcie rozwoju branży lotniczej i hotelarskiej w regionach, a także oferta dla pasażerów z Polski, aby podróżować z WIZZ w najniższych cenach do Grecji, Chorwacji i Bułgarii.

Aby pomóc pasażerom i załodze podróżować bezpiecznie i bezproblemowo, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia jak i schodzenia z pokładu.

Pomimo faktu, że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air, odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97% wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu.

Linia Wizz Air stworzyła nową, stale uaktualnianą mapę kierunków WIZZ, aby pasażerowie mogli na bieżąco sprawdzać, do których miejsc z siatki połączeń WIZZ można latać. To również źródło informacji na temat obowiązujących restrykcji dotyczących podróżowania.

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wykupienie usługi uprawnia do zmiany daty lub kierunku podróży – możliwa jest zmiana rezerwacji na każdy inny lot WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie.

George Michalopoulos, członek zarządu ds. handlowych w Wizz Air, powiedział: – Dzisiaj podkreślamy nasze silne zaangażowanie w działalność w Polsce ogłaszając siedem nowych tras z pięciu polskich miast do atrakcyjnych wakacyjnych miejsc w Grecji, Bułgarii i Chorwacji. Dzięki ofercie Wizz Air polscy podróżni będą mogli cieszyć się tego lata długo oczekiwanymi wakacjami. Za sprawą wdrożonych przez Wizz Air, dodatkowych procedur bezpieczeństwa na pokładzie nasi pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie.

NAJNOWSZE TRASY WIZZ AIR Z POLSKI

Trasa Dni Data rozpoczęcia Cena od**
Warszawa-Heraklion wtorek, sobota 15 czerwca 2021 179 PLN
Kraków-Heraklion wtorek, sobota 15 czerwca 2021 179 PLN
Warszawa-Santorini wtorek, sobota 15 czerwca 2021 179 PLN
Kraków-Santorini środa, niedziela 16 czerwca 2021 179 PLN
Katowice-Korfu środa, niedziela 16 czerwca 2021 179 PLN
Gdańsk-Split czwartek, niedziela 17 czerwca 2021 179 PLN
Wrocław-Bourgas sobota 19 czerwca 2021 179 PLN

(Informacja prasowa)

Comments

comments