Jutro Najsłodszy Dzień w roku – Dzień Czekolady – w hotelach Mercure potrwa do 4 czerwca

„Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiadomo co ci się trafi” – powiedział Forrest Gump. Nasze życie jest niewątpliwie wielkim pudełkiem czekoladek. Sięgamy po te, które kuszą swoim wyglądem. Czasem trafiamy na tę, której smak znamy i lubimy. Innym razem odkrywamy coś nowego, wyjatkowego. Zdarza się, że ta niepozorna czekoladka zachwyci już samym zapachem kryjąc w środku słodycz, której długo poszukiwaliśmy. Już wkrótce wyśmienity smak czekolady powita każdego kto skorzysta z oferty promocyjnej Sweet Secret we wszystkich hotelach Mercure w Polsce i krajach Europy Wschodniej. Goście, którzy zdecydują się od 14 kwietnia do 04 czerwca 2017r. na wykupienie minimum dwóch noclegów z pysznym śniadaniem otrzymają 30% niższe ceny za pobyt.

Subtelne i zaskakujące połączenie doskonałej czekolady i aromatycznego nadzienia ukrywa kolekcja wyśmienitych pralin. Każde z tych małych dzieł sztuki cukierniczej zostało ręcznie wykonane w polskiej firmie Karmello Chocolatier.

Na gości hoteli Mercure czeka szesnaście unikalnych smaków wykreowanych przez Mistrza Czekoladnictwa w Karmello, a wśród nich przygotowana specjalnie dla Mercure – pralina imbirowa z trawą cytrynową na bazie ciemnej czekolady terra.

W tym roku poza flagową praliną Mercure ze słodkim sekretem w środku, podniebienia gości zachwycą: musująca słodycz marakui i białego wina w mlecznej czekoladzie o perłowym blasku (Szumiąca Marakuja); frywolna kompozycja mięty, czekolady i czarnego pieprzu (Pieprzna Mięta) lub morska kąpiel kruszonych pistacji i karmelu otulonych mleczną czekoladą (Chrupiąca Pistacja). Smak wyśmienitych czekoladek w zestawach zawierających 9 lub 16 sztuk czekoladek będzie dostępny w czasie trwania oferty Sweet Secret w recepcji każdego z hoteli Mercure.

Czekoladowych specjałów nie zabraknie również w restauracjach Winestone należących do marki Mercure i słynących z kolekcji win oraz wyboru dań podawanych na „les planches” – kamiennych deskach (stone). Podczas oferty goście będą mogli skosztować ciasta czekoladowego podawanego z lodami platinum. Nie zabraknie również wyjątkowej Coffee Gourmet. Zamawiając mocną, czarną i aromatyczną Café Gourmand należy spodziewać się zawsze czegoś pysznego, ale nigdy do końca nie wiadomo, co poza kawą, zaproponuje Szef Kuchni. Co odkryjemy na talerzu już w kwietniu, do ostatniej chwili będzie słodkim sekretem. Hotele Mercure zapraszają na Sweet Secret.

Rezerwuj nocleg w hotelach Mercure na stronie AccorHotels.com.

(Informacja prasowa)

Comments

comments