PolskiBus.com i VikiBus łączą siły na trasie Warszawa – Radom!

PolskiBus.com łączy siły z VikiBus. Dzięki tej współpracy Pasażerowie zyskają aż 6 dodatkowych połączeń dziennie pomiędzy Warszawa a Radomiem. W związku z tym Podróżni będą mieć do dyspozycji niezwykle rozbudowaną ofertę stanowiącą łącznie aż 30 kursów dziennie, obsługiwanych przez autokary VikiBus i PolskiBus. Bilety na podróże są już dostępne w sprzedaży a  ceny zaczynają się już od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację.

Witamy na pokładzie naszego kolejnego partnera, firmę VikiBus. Jest to przewoźnik z 18 letnim doświadczeniem, świadczący usługi w branży turystycznej i przewozowej na terenie Lubelszczyzny i Mazowsza. Jestem przekonany, że nasza nowa, wspólna propozycja spotka się z ciepłym przyjęciem, a najwięcej zyskają na tym nasi Pasażerowie, którzy już teraz mają do dyspozycji aż 30 dogodnych kursów każdego dnia! Zachęcamy do planowania podróży z i do Radomia w atrakcyjnych cenach na pokładzie komfortowych autokarów Van Hool Altanomówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Autokary VikiBus będą odjeżdżały z Placu Defilad w Warszawie o godzinach: 7:40, 11:00, 14:20, 15:35, 19:05, 20:40, a w sobotę i niedzielę o 8:35 i 10:00 zamiast 7:40 i 11:00. Natomiast odjazdy z Dworca Autobusowego w Radomiu w kierunku stolicy będą odbywały się o: 5:35, 6:45, 9:30, 12:40, 17:00 i 18:45. W weekend trzy pierwsze godziny odjazdów zamienione są na: 6:10, 7:30 i 10:30. Na kursach realizowanych przez VikiBus, istnieje możliwość zakupu biletu bezpośrednio przed odjazdem u kierowcy, w ramach dostępnych miejsc w autokarze.

Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary VikiBus marki Van Hool Altano, które są wyposażone w klimatyzację, Wi-Fi, toalety, gniazdka elektryczne, odchylane skórzane fotele oraz możliwość przewozu osób z niepełnosprawnościami. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące trasy VB1. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji przesyłanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży podróżnych obowiązywać będzie regulamin przewozów VikiBus, który dostępny jest pod adresem: 

http://vikibus.pl/wp-content/uploads/2016/06/regulamin-spolki.pdf.

(Informacja prasowa)

Comments

comments