Kawiarnia UNICEF przed Hotelem Bristol

W sobotę i niedzielę 7-8 czerwca br. w godzinach 10.00 – 18.00 przed warszawskim Hotelem Bristol już po raz drugi powstanie wyjątkowa kawiarnia, w której sprzedawane będą napoje i słodkie przekąski przygotowane przez szefów kuchni z trzech warszawskich hoteli: Bristol, Sheraton oraz Westin. Całkowity dochód ze sprzedaży kawy, herbaty i deserów w kawiarni zostanie przeznaczony na inicjatywę Road To Awareness, której celem jest pozyskanie środków na projekty realizowane przez UNICEF w Somalii. Napoje i przekąski serwowane w ten weekend przed Hotelem Bristol będą kosztować symboliczne 5 i 10 PLN.

Kawiarnia UNICEF Bristol Warsaw

„Kawiarnia UNICEF organizowana jest już po raz drugi. W ubiegłym roku spotkała się
z ogromnym zainteresowaniem warszawiaków, którzy z hojnością kupowali przekąski przygotowane przez naszych szefów kuchni, a przez to wsparli projekt budowy szkół
w Kamerunie i Nigerii”
– powiedział Gonçalo Duarte Silva, dyrektor generalny sieci Starwood Hotels & Resorts w Polsce.

Bilety lotnicze w promocyjnych cenach kupimy na tripsta.pl, Flipo.pl oraz empikbilety.pl.

W tym roku w kawiarni będzie można nabyć kawę, herbatę, ciasteczka czekoladowe
od hotelu Sheraton, muffiny SuperFoods i jagody goji w gorzkiej czekoladzie z Westina oraz fenêtre, czyli kruche ciasto zapieczone z konfiturą owocową i migdałowym crustem oraz brownie z Hotelu Bristol. Wszystkie przekąski i napoje dostępne będą w cenie 5 PLN, orzechy – 10 PLN, a ciasta na wynos przygotowane przez Hotel Westin w cenie 40 PLN.

Sieć Starwood Hotels & Resorts do której należą hotele Bristol, Sheraton i Westin od siedmiu lat prowadzi akcję pozyskiwania środków w ramach projektu Road To Awareness.

Tanich noclegów szukajcie na Otel.com oraz hotels.com.

W ubiegłym roku hotele sieci w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie pozyskały USD 800 000 na budowę szkół w Kamerunie i Nigerii. W tym roku celem jest zgromadzenie środków, które pozwolą na zbudowanie przez organizację UNICEF systemów uzdatniania wody, dzięki którym poprawi się jakość życia 21 000 osób.

(Informacja prasowa)

Comments

comments