Warszawa w Trzech Smakach – Warszawskie hotele Bristol, Sheraton i Westin zapraszają w kulinarną podróż

Szefowie kuchni hoteli Bristol, Sheraton i Westin w Warszawie odkryją najbardziej wyjątkowe smaki miasta podczas kameralnej kolacji „Warszawa w Trzech Smakach”. To prawdziwe kulinarne przedstawienie odbywać będzie się w trzech hotelach, w ich najbardziej unikalnych i niedostępnych na co dzień miejscach, takich jak hotelowa kuchnia, prywatna sala restauracji, czy apartament prezydencki. Każde danie zostanie podane w innym hotelu, a kolacja będzie miała charakter podróży po Warszawie i jej smakach. Pierwsza taka uczta odbędzie się 28 marca br.

2013-08-13 Sheraton Warsaw 240

Wydarzenie to będzie dostępne tylko dla 20 osób, aby utrzymać jej elitarny charakter i umożliwić delektowanie się opowieściami o sztuce tworzenia dań. Podczas kolacji szefowie kuchni będą przewodnikami po świecie kulinariów, tworząc swoje kompozycje na oczach gości.

Kulinarna podróż po Warszawie rozpocznie się w historycznych wnętrzach Hotelu Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw, gdzie w Apartamencie Paderewski lub Wine Barze goście delektują się eleganckim aperitifem. Następnie Concierge zaprosi gości na pierwsze degustacje wieczoru do Sali Kryształowej restauracji Marconi lub Salonu Słowacki. Ucztę rozpocznie Carlos Teixeira serwując gościom przystawkę będącą jego wariacją na temat nowoczesnej kuchni polskiej.

Po przystawce goście zostaną zawiezieni do hotelu Sheraton Warsaw, gdzie Artur Grajber zaprezentuje danie główne. Kolacja odbędzie się w hotelowej kuchni, a miłośnicy kulinariów będą mieli okazję oglądać prawdziwe show w miejscu na co dzień niedostępnym.

Przygoda kulinarna zakończy się na 20. piętrze hotelu Westin w Warszawie w apartamencie prezydenckim. To właśnie tam szef pracowni cukierniczej – Adam Jakubowski przygotuje słodki finał w wersji fusion.

Specjalnie na tę kolację selekcję win stworzył Robert Mielżyński, dobierając je, tak, aby podkreślić bogactwo aromatów ukrytych w każdej potrawie.

Pierwsza kolacja „Warszawa w Trzech Smakach” odbędzie się 28 marca br. Menu obejmie aperitif, przystawkę, danie główne, deser oraz wina. Koszt wydarzenia to 350 PLN od osoby. W cenie uwzględniony jest również transport między hotelami.

Rezerwacji można dokonać na stronie spgpolska.pl

(Informacja prasowa)

Comments

comments