Menu „a la carte” w Klasie Ekonomicznej w Lufthansie

Menu "a la carte" w Klasie Ekonomicznej w Lufthansie

Wraz z rozpoczęciem lata tego roku, pasażerowie Lufthansy Klasy Ekonomicznej i Klasy Ekonomicznej Premium, otrzymają możliwość skorzystania z menu „a la carte” na rejsach międzykontynentalnych za dodatkową opłatą.

Wykwintne menu z grillowanym stekiem, Bento Box pełen klasycznych japońskich specjalności, bawarskie przekąski, azjatyckie zdrowe dania z komosą ryżowa, śródziemnomorskie pasty z krewetkami czy tajskie curry – każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie zestawy będą serwowane na stylowej porcelanie.

Międzynarodowe menu będzie dostępne na prawie wszystkich trasach międzykontynentalnych Lufthansy z Frankfurtu i Monachium i będzie serwowane na zamówienie zamiast regularnego, pierwszego posiłku. Koszt jednego posiłku będzie wahać się między 19, a 33 euro. Oferta będzie dostępna od maja tego roku i będzie można ją zamówić na stronie lufthansa.com na 24h przed wylotem.

>>> Rezerwuj bilety lotnicze w super cenach na stronie lufthansa.com

Menu “a la carte” nie zastąpi istniejących posiłków i napojów dostępnych w Klasie Ekonomicznej i Klasie Ekonomicznej Premium – będzie stanowić uzupełnienie oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb pasażerów. Dostępność posiłków podczas każdego rejsu będzie ograniczona.

Menu "a la carte" w Klasie Ekonomicznej w Lufthansie

(Informacja prasowa)

Comments

comments