Norwegian ogłasza kolejne trasy z Warszawy. Tym razem Londyn, Teneryfa i Gran Canaria

Norweski przewoźnik Norwegian w dniu dzisiejszym zapowiedział uruchomienie kolejnych tras z Warszawy. Pierwszą z nich jest połączenie z Londynem Gatwick, natomiast kolejne  dwie to Las Palmas na Teneryfie oraz Gran Canaria (Wyspy Kanaryjskie).

2010_01_15_093_male[1]

Loty do Las Palmas startują 28 października 2014 r., a na Teneryfę dzień później. Obie trasy będą obsługiwane raz w tygodniu. Ceny biletów zaczynają się od 199 zł w jedną stronę. Połączenie na Gran Canarię będzie realizowane w każdy wtorek, a na Teneryfę w każdą środę.

Skandynawski przewoźnik uruchomi również nowe połączenie z Warszawy do Londynu na lotnisko Gatwick. Loty zaplanowano sześć razy w tygodniu (codziennie oprócz sobót). Inauguracja lotów odbędzie się 15 września br. Ceny biletów zaczynają się od 34,90 GBP za lot w jedną stronę.

Tanich noclegów szukamy na: HotelsCombined.com

Dodatkowo, co może zaciekawić mieszkańców zachodniej Polski Norwegian uruchomi połączenie między Londynem, a Berlinem.

Rozklad nowych lotów

Warszawa – Las Palmas        -2—–
Warszawa – Teneryfa        –3—-
Warszawa – Londyn Gatwick    12345-7

Norwegian w tym roku silnie rozwinął się na polskim rynku. Pojawiły się już już dwie nowe trasy z Warszawy. Od lutego możemy polecieć do Malagi, natomiast od kwietnia do Barcelony. Kolejną trasą, która czeka na inaugurację jest Warszawa-Madryt.

(Paweł Jakubowski)

Comments

comments