Nowa baza operacyjna Wizz Air we Wiedniu

Wizz Air Wiedeń

Tania linia lotnicza Wizz Air otwiera swoją austriacką bazę na lotnisku w Wiedniu umieszczając tam jeden samolot typu Airbus A320. Wraz z rozwojem w stolicy Austrii, Wizz Air uruchamia pięć nowych połączeń z Wiednia do: Walencji (Hiszpania) Rzymu Fiumicino (Włochy), Valetty (Malta), Bari (Włochy) i Tel Awiwu (Izrael).

Aby uczcić ten ważny kamień milowy, WIZZ ogłasza specjalną wyprzedaż biletów oferując 20% * promocję na loty na wszystkich 30 trasach dostępnych w siatce połączeń Wizz Air z/do Wiednia. Promocja obowiązuje do północy 14 czerwca 2018.

Obecnie, z 33 lotami tygodniowo z Wiednia, Wizz Air oferują pasażerom bilety dostępne już od 19,99 EUR ** na wizzair.com. W tym roku już ponad pół miliona miejsc WIZZ jest dostępnych w sprzedaży z / na lotnisko w Wiedniu, oferując nowe możliwości podróżowania, przyczyniając się do wzrostu lokalnej gospodarki, stymulując turystykę, jednocześnie wzmacniając partnerstwo biznesowe między krajami europejskimi.

Z Polski do Wiednia Wizz Air oferuje 4 bezpośrednie połączenia tygodniowo z Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku (poniedziałek, środa, piątek, niedziela).

Z dumą świętujemy otwarcie nowej bazy WIZZ w Austrii na lotnisku w Wiedniu. Pierwsze loty Wizz Air z Wiednia rozpoczęły się w kwietniu a teraz rozpoczynamy kolejne 5 nowych tras „– powiedział George Michalopoulos, Członek zarządu ds. handlowych w Wizz Air na konferencji prasowej w Wiedniu.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach kupicie na Skyscanner.pl | Flipo.pl | tripsta.pl

(Informacja prasowa)

Comments

comments