Nowa polityka bagażowa w Wizz Air!

Tania linia lotnicza Wizz Air ogłasza dzisiaj, że od 29 października 2017 roku pasażerowie nie będą ponosić dodatkowych opłat za wniesienie na pokład dużego bagażu podręcznego na wszystkich lotach Wizz Air.

  • Pasażerowie będą uprawnieni do wniesienia na pokład jednego bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 55x40x23cm. Ten rodzaj bagażu będzie zawarty w cenie biletu.

  • Stanowi to wzrost o 50% wielkości w porównaniu do dotychczasowych regulacji dotyczących bezpłatnego bagażu.

  • Klienci podróżujący 29 października 2017 roku i później, którzy dokonali już opłaty za bagaż podręczny poprzez bezpośrednie kanały sprzedaży* Wizz Air, otrzymają zwrot pieniędzy w wysokości 120% poniesionej opłaty na konto WIZZ.

Badania satysfakcji klienta pokazują, że ponad 80% pasażerów** Wizz Air ceni linię za obsługę na pokładzie, życzliwość oraz profesjonalizm personelu. Wizz Air stale analizuje informacje zwrotne od klientów, a nowa polityka bagażowa zwiekszy zadowolenie z usług WIZZ.

Ponadto linia ogłasza również wprowadzenie nowej usługi na pasażerów: WIZZ Priority, która jest dostępna na wszystkich lotach od dzisiaj i zawiera:

  • Pierwszeństwo wejścia na pokład

  • Możliwość wniesienia na pokład dodatkowego małego bagażu (o maksymalnych wymiarach 40x30x18cm)

  • Od 29 października, gwarancja umieszczenia bagażu podręcznego w kabinie samolotu (również dostępna dla pasażerów korzystających z usług: WIZZ Go, WIZZ Plus i WIZZ Privilege Pass)

Podczas dzisiejszego ogłoszenia wyników finansowych za pierwszy kwartał, József Váradi, Prezes Wizz Air powiedział: “Dzisiejsze ogłoszenie podkreśla stałe zaangażowanie linii Wizz Air w rozwój na rzecz zapewniania swoim klientom najlepszych wrażeń na każdym etapie podróży. W Wizz Air jesteśmy dumni z rozwiązań przyjaznych dla użytkowników, najnowoczesniejszej technologii oraz wydajności naszej floty, a także znakomitej obsługi na pokładach WIZZ oraz profesjonalizmu naszej załogi. Ciężko i wytrwale pracujemy nad dostarczaniem sprawnych oraz przystepnych usług, o czym świadczy wprowadzenie zmian i brak opłat za bagaż podręczny na wszystkich lotach Wizz Air od 29 października.”

(Informacja prasowa)

Comments

comments