Nowa trasa Ryanair z Katowic na Ukrainę!

Tania linia lotnicza Ryanair dziś (14 listopada) poinformowała o uruchomieniu kolejnej nowej trasy – z Katowic do Chersonia na Ukrainie. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu od stycznia 2020 roku i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira.

Loty z Katowic do Chersonia znajdują się także w letnim rozkładzie lotów. Pasażerowie ze Śląska mogą zarezerwować bilety na nowej trasie aż do października 2020 roku.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy w ramach ekspansji w Europie środkowo-wschodniej, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 39 zł na podróż do końca marca 2020 roku. Rezerwacji można dokonać jedynie na Ryanair.com do soboty (16 listopada).

David O’Brien z Ryanaira powiedział:

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie kontynuuje ekspansję w Europie środkowo-wschodniej ogłaszając nową trasę z Katowic do Chersonia. Połączenie bedzie realizowane od stycznia 2020 roku i stanie się częścią rozkładu lotów na zimę 2019/2020 oraz lato 2020.

Pasażerowie ze Śląska mogą zarezerwować loty do Chersonia aż do października 2020 roku i podróżować najtańszą oraz najbardziej ekologiczną linią lotniczą w Europie o najniższym poziomie emisji CO2.   

Z okazji ogłoszenia nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 39 zł na podróż do końca maraca 2020 roku. Rezerwacji można dokonać jedynie na Ryanair.com do soboty (16 listopada). Aby zdążyć najlepiej wejść na ryanair.com już teraz.”

Comments

comments