Nowe hotele ibis Styles w Warszawie – ibis Styles Warszawa Centrum i ibis Styles Warszawa West

ibis Styles Warszawa Centrum

Po niewątpliwym sukcesie hotelu ibis Styles Warszawa City w kolejce do otwarcia czekają kolejne dwa hotele tej samej marki, a mianowicie ibis Styles Warszawa Centrum oraz ibis Styles Warszawa West. Oczywiście w budowie są jeszcze inne obiekty, np. ten w dzielnicy Warszawa-Włochy. Hotele będą brały udział w programie lojalnościowym Le Club AccorHotels. Dużą ciekawostką i zaskoczeniem jest to, że w ibisie na Solcu będzie pierwsza restauracja Winestone w tego typu hotelu.

W tym pierwszym, ibis Styles Warszawa Centrum, można już rezerwować noclegi w terminach od 12 listopada wzwyż, a ceny wahają się między 194, a 411 PLN.

ibis Styles Warszawa Centrum ibis Styles Warszawa Centrum ibis Styles Warszawa Centrum

Cena dla dwóch osób jest wyższa o 37-38 PLN. Śniadanie w hotelach ibis Styles jest darmowe lub jak kto woli – wliczone w cenę pobytu.

ibis Styles Warszawa Centrum będzie zlokalizowany na ulicy Zagórnej 1a, czyli bardziej Solec, niż Centrum, ale nie od dziś wiadomo, że nazwy hoteli czasem są mylące.

 

>>> Sprawdź ceny i rezerwuj nocleg w nowym hotelu ibis Styles Warszawa Centrum

W tym drugim hotelu, ibis Styles Warszawa West, noclegów nie można jeszcze rezerwować, ale w systemie rezerwacyjnym AccorHotels jest informacja, iż otwarcie ma nastąpić w grudniu br.

Lokalizacja tego hotelu to ul. Poznańska 33, Mory

(Paweł Jakubowski)

Comments

comments