Nowe hotele sieci B&B HOTELS na horyzoncie

B&B HOTELS, jedna z największych sieci hotelowych w Europie, posiadająca w naszym kraju 14 hoteli, nadal podąża ścieżką wzrostu i wkrótce pojawi się w kolejnych polskich destynacjach, zapewniając podróżnym jeszcze więcej opcji noclegowych.

B&B HOTELE można obecnie znaleźć w 14 polskich miastach – w Toruniu, Warszawie, we Wrocławiu, w Krakowie, Katowicach, Łodzi, Nowym Targu, Rzeszowie, Lublinie, Poznaniu, Kielcach, Piotrkowie Trybunalskim, Bytomiu i Tomaszowie Lubelskim. Już wkrótce na tę listę wpiszą się kolejne destynacje. B&B HOTELS przygotowuje się do otwarcia nowych obiektów w ścisłym centrum Kalisza oraz Leszna, wraz z którymi oferta sieci w Polsce, obejmująca już ponad 1500 pokoi, powiększy się o kolejnych blisko 200 pokoi.

>>> Bilety lotnicze w dobrych cenach na skyscanner.pl

Oba projekty, wykonane przez biuro architektoniczne HOH Architekci z Poznania, są przykładem konwersji budynku biurowego na hotel i wpisują się w nową strategię ekspansji B&B HOTELS dla polskiego rynku, ogłoszoną w pierwszej połowie 2023 roku, a zakładającą rozwój sieci przede wszystkim poprzez długoterminowe umowy najmu nieruchomości.

Kalisz i Leszno są kontynuacją przyjętego przez nas modelu ekspansji, opartego na przejęciach, konwersjach oraz nowych inwestycjach z deweloperami. Przygotowywane obiekty to przykład naszej współpracy z inwestorami-właścicielami budynków biurowych, w ramach której dostosowują oni swoje nieruchomości do potrzeb naszej sieci, by następnie nam je udostępnić w długoterminowy najem. Dla nas, jako B&B HOTELS, to najlepszy sposób na osiągnięcie założonych celów rynkowych i szybki wzrost w Polsce.  O szczegółach obu tych lokalizacji poinformujemy już wkrótce – mówi Jakub Bilik, Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający B&B HOTELS Polska.

B&B HOTELE w Kaliszu oraz Lesznie stanowią kolejny krok w umacnianiu pozycji sieci B&B HOTELS na rynku hotelarskim w Polsce i przybliżają ją do celu, jakim w długoterminowej perspektywie jest pozycja lidera w segmencie value for money w naszym kraju. Jednocześnie międzynarodowy operator hotelowy pracuje nad kolejnymi otwarciami i poszukuje dalszych możliwości rozbudowy swojego hotelowego portfolio, koncentrując się zarówno na największych aglomeracjach, jak również dużych i średnich miastach.

– Poszukujemy nieruchomości do wynajęcia w strategicznych lokalizacjach miejskich, generujących popyt na usługi noclegowe. Chcemy tworzyć unikalne doświadczenia dla naszych gości, którymi są osoby podróżujące zarówno służbowo, jak i w celach turystycznych, dlatego poszukujemy miejsc atrakcyjnych i łatwo dostępnych – dodaje Jakub Bilik.

B&B HOTELS to dynamicznie rozwijająca się, popularna wśród turystów, sieć z sektora value for money, posiadająca hotele w 15 krajach Europy, w Stanach Zjednoczonych i Brazylii. Łącznie ma ich już w swoich strukturach ponad 770, a ich liczba wciąż rośnie. W Polsce pod jej marką działa 14 obiektów.

(Informacja prasowa)

Comments

comments