Nowy hotel Mercure Birstonas Royal Hotel SPA w Grupie Hotelowej Orbis

Mercure Birstonas Royal Hotel SPA będzie szóstym hotelem pod marką AccorHotels na Litwie – jednym z najszybciej rozwijających się państw Unii Europejskiej. Od 2019 roku Hotel będzie działać w ramach Grupy Hotelowej Orbis, na podstawie umowy franczyzy.

Sieć hoteli Mercure jest bardzo silna w Europie. Marka Mercure jest dobrze znana osobom podróżującym zarówno służbowo, jak i w celach prywatnych. Gospodarka Litwy rozwija się bardzo szybko, więc rozpoczynając tę długoterminową współpracę, chcemy w pełni wykorzystać możliwości pojawiające się w otoczeniu gospodarczym” mówi Frank Reul, Dyrektor ds. Rozwoju Orbis/AccorHotels na Europę Wschodnią.

Mercure Birstonas Royal Hotel SPA położony jest nad Niemnem – najdłuższą litewską rzeką, w pięknym kurorcie Birstonas (pl. Birsztany), w samym sercu regionalnego parku. Otoczony starym sosnowym lasem, hotel gwarantuje spokój i ucieczkę od zgiełku codziennego życia.

>>> Rezerwuj nocleg na stronie AccorHotels.com.

Czterogwiazdkowy Mercure Birstonas Royal Hotel SPA oferuje 150 wygodnych i przestronnych pokoi różnej kategorii, nowoczesną restaurację i bar, zaplecze konferencyjne, centrum SPA z basenami, sauną i ośrodkiem uzdrowiskowym. Na terenie obiektu znajduje się także urokliwy ogród zimowy oraz w pełni wyposażona sala kinowa.

Dołączenie do marki Mercure i partnerstwo z Grupą AccorHotels/Orbis było dla naszego hotelu decyzją o znaczeniu strategicznym. Wierzymy, że program lojalnościowy Le Club Accorhotels oraz globalny system sprzedaży i rezerwacji pomogą umocnić naszą pozycję na rynku. Planujemy zmienić nieco profil naszych gości by przyciągać więcej gości zagranicznych. Zależy nam, aby nasi pracownicy zdobywali między-narodowe doświadczenie, brali udział w programach szkoleniowych i mieli możliwość międzynarodowej kariery”mówi Rimantas Šimkevičius, dyrektor hotelu.

(Informacja prasowa)

Comments

comments