Otwarcie trzeciego hotelu Hampton by Hilton w Berlinie

Hampton by Hilton Berlin City East Side Gallery

Berlin powitał oficjalnie trzeci hotel spod znaku Hampton by Hilton – marki hoteli średniego segmentu należącej do firmy Hilton. Otwarcie Hampton by Hilton Berlin City East Side Gallery jest ściśle związane z poszerzeniem się oferty hotelowej w Berlinie odwiedzanego przez nieustannie rosnącą liczbę turystów. Nieruchomość będzie trzecim hotelem spod znaku Hampton by Hilton w Berlinie, zaraz po Hampton by Hilton Berlin City West oraz Hampton by Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz, a zarazem dziewiątym hotelem tej marki w Niemczech.

Stolica Niemiec wciąż notuje wzrost liczby odwiedzających, która w roku 2017 r. zwiększyła się o 1,8% i osiągnęła 12,96 miliona. W szczycie sezonu przez lotnisko Berlin Tegel przewija się średnio 70 tysięcy pasażerów, a Berlin Schönefeld obsługuje w tym czasie około 40 tysięcy kwadratowych.

Hampton by Hilton Berlin City East Side Gallery, wychodzący naprzeciw zapotrzebowaniu na wysokiej jakości zakwaterowanie w średnim pułapie cenowym oraz autentyczną gościnność, znajduje się w pobliżu Friedrichshain, w sercu berlińskiego Mercedes Platz, dzięki czemu zapewnia podróżującym komfortowy pobyt w centralnej lokalizacji. Dojazd samochodem do tego 254-pokojowego hotelu z lotnisk Berlin Tegel Airport czy Berlin Schönefeld Airport zajmuje jedynie 40 minut, a stacja kolejowa Ostbahnhof znajduje się w odległości, którą można pokonać pieszo.

„Będąc jednym z najbardziej inspirujących, kreatywnych i kulturalnych miast w Europie, Berlin szczyci się interesującą historią, architekturą pełną kontrastów oraz wyjątkową kuchnią, zachwycając zarówno osoby podróżujące w interesach, jak i urlopowiczów”, powiedziała Dana Ganzel, menedżer hotelu. „Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym gościom ciepłą i przyjazną obsługę spod znaku Hamptonality, podczas gdy odkrywają oni uroki naszego pięknego miasta.”

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu Hampton by Hilton Berlin City East Side Gallery

Hampton by Hilton Berlin City East Side Gallery znajduje się w bezpośredniej bliskości od otwartej 13 października 2018. r. Mercedes-Benz Arena, w której znajduje się między innymi Kino UCI LUXE, kręgielnia oraz Sala koncertowa Verti Music.

(Informacja prasowa)

Comments

comments