Ryanair ogłasza nową trasę ze Szczecina do Krakowa

Ryanair dziś, (22 listopada) ogłosiła nową krajową trasę ze Szczecina do Krakowa na lato 2019. Połączenie zostanie uruchomione w kwietniu i będzie realizowane 3 razy w tygodniu. To czwarte połączenie Ryanaira ze Szczecina obok Dublina, Liverpoolu oraz Londynu Stansted. Bilety na wszystkie trasy dostępne są na www.ryanair.com.

Polscy pasażerowie mają do wyboru 4 trasy ze Szczecina na lato 2019, wszystkie w najniższych cenach. Mogą także korzystać z ostatnich udogodnień w ramach programu “Always Getting Better” jak:

obniżona opłata za przewóz bagażu rejestrowanego – 120zł x 20kg
– 38 zł x 10kg

Ryanair Rooms i 10% zwrotu w punktach na loty

‘Try Somewhere New’ – nowy portal o podróżach na Ryanair.com

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w krajach Europy środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

Cieszymy się bardzo z wprowadzenia nowej trasy ze Szczecina do Krakowa. Połączenie zostanie uruchomione w kwietniu i zastąpi inną trasę krajową ze Szczecina do Warszawy. To czwarta trasa Ryanaira ze Szczecina obok Dublina, Liverpoolu i Londynu Stansted.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na loty ze Szczecina w cenie 17,63 zł. Bilety na loty w promocyjnych cenach na podróż w styczniu 2019r. dostępne są na Ryanair.com. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już teraz.”

(Informacja prasowa)

Comments

comments