Otwarto pierwszy hotel sieci Hilton w Lublinie

Globalna sieć hoteli Hilton wraz ze swoją marką Hampton by Hilton, słynącą z wyjątkowego serwisu i troski o komfort gości, ogłosiła dziś otwarcie kolejnego obiektu w Polsce – Hampton by Hilton Lublin.

“Jesteśmy bardzo dumni z otwarcia hotelu Hampton by Hilton Lublin, który dołączy do pięciu pozostałych obiektów marki działających w Polsce. Zarówno goście biznesowi jak i turyści będą mogli liczyć na satysfakcjonujący i niezapomniany pobyt podczas zwiedzania Lublina” – powiedział Mariusz Plichta, dyrektor generalny Hampton by Hilton Lublin.

Hampton by Hilton bierze udział w programie Hilton Honors®. Członkowie Hilton Honors, którzy rezerwują noclegi bezpośrednio przez kanały marki Hilton, posiadają dostęp do licznych benefitów, w tym wyłącznych zniżek na pobyty, bezpłatnego łącza internetowego Wi-Fi oraz cyfrowych udogodnień dostępnych tylko za pośrednictwem aplikacji Hilton Honors. Program ten umożliwia także gromadzenie i wykorzystywanie punktów premiowych.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu Hampton by Hilton Lublin

HAMPTON BY HILTON LUBLIN W PIGUŁCE

  • Nowoczesny hotel położony jest w centrum Lublina, z łatwym dostępem do głównych atrakcji miasta, w tym Starówki, największych uniwersytetów w Lublinie, Ogrodu Saskiego i centrum handlowego Tarasy Zamkowe
  • W pełni wyposażone centrum fitness, dostępne dla gości przez całą dobę
  • Bezpłatny dostęp do internetu w całym budynku

(Informacja prasowa)

Comments

comments