Pokoje w ibis Kraków Centrum po generalnym remoncie

Nowy Pokój Sweet Ibis | New Room Sweet ibis

Nadchodząca wiosna zwiastuje jeszcze większą liczbę turystów przybywających do Krakowa. Hotel ibis Kraków Centrum jest gotowy na ich przyjęcie! 15 marca do użytku zostaje oddanych aż 19, przytulnych i nowoczesnych, świeżo wyremontowanych pokoi hotelowych.

Jeszcze większy komfort

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, ibis Kraków Centrum jest sukcesywnie odnawiany i remontowany. Oddane właśnie pokoje to początek większych renowacji. Dyrektor hotelu, Maciej Naziębłło planuje w przyszłości odświeżenie kolejnych pokoi – jak sam mówi – to dopiero początek zmian, dzięki którym nasi Goście jeszcze bardziej poczują komfort, jaki oferują nowe pokoje Sweet ibis. Hotele marki nieustannie starają się podnosić komfort, co doprowadziło do powstania nowej definicji standardu w tym miejscu. Każdy, nawet najdrobniejszy aspekt, taki jak regulacja oświetlenia przy łóżku czy wyjątkowy kształt lustra w łazience wprowadzane są z myślą o ich użytkowniku i o tym, aby idealny pobyt zapadł w pamięć na jak najdłuższy czas. 19 najnowszych, oddanych właśnie do użytku pokoi, urządzonych zostało w lekkim, nowoczesnym stylu, połączonym z motywami zaczerpniętymi ze skandynawskich wnętrz. Utrzymane są w neutralnych, ciepłych barwach z akcentami mocniejszych kolorów i dużą ilością jasnego drewna. Design mebli, znajdujących się w pokojach inspirowany jest hotelami ze standardem pięciu gwiazdek, tak samo jak materiały, z których są wykonane. Dzięki takiemu projektowi wnętrza, każdy z podróżnych poczuje się komfortowo i będzie mógł cieszyć się wypoczynkiem na najwyższym poziomie, w ekonomicznym przedziale cenowym.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu ibis Kraków Centrum

Dobry sen to szczęśliwy sen

Dodatkowym atutem wyremontowanych pokoi są łóżka Sweet bed by ibis, które zostały zaprojektowane przez specjalistów dbających o to, aby zapewnić gościom jak największy komfort snu i gwarancję odpoczynku. Materac odpowiada za bezkonkurencyjne podparcie dla naszego ciała, a zoptymalizowana nakładka obiecuje najwyższą wygodę.

Nowy Pokój Sweet Ibis | New Room Sweet ibis

Na miarę naszych czasów

Odpowiadając na oczekiwania podróżnych w pokojach dostępny jest nieograniczony Internet bezprzewodowy. Do dyspozycji gości są także 22-calowe telewizory, odbierające kanały lokalne, informacyjne i sportowe. Marka przykłada również dużą wagę do ochrony środowiska, dlatego w trosce o jego stan hotelowe oświetlenie jest energooszczędne, a krany oraz prysznice wyposażone są w perlatory.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu ibis Kraków Centrum

 (Informacja prasowa)

Comments

comments