Wizz Air uruchamia 24-godzinną przedświąteczną promocję

Tania linia lotnicza Wizz Air oferuje 20%* zniżki na wszystkie loty zarezerwowane dzisiaj, w środę, 21 marca, do północy.

Odliczając dni do Świąt Wielkanocnych, WIZZ zachęca polskich klientów, aby w długi weekend wybrali się w podróż korzystając z wyjątkowo niskokosztowej oferty Wizz Air. To doskonała okazja, aby ten wielkanocny weekend pozostał na długo w pamięci bez względu na to, czy ma być to niespodzianka dla całej rodziny, czy po prostu wycieczka do niepoznanego jeszcze miejsca.

Ceny biletów zaczynają się od 39 złotych*. Obecnie Wizz Air lata z ośmiu lotnisk z Polski oferując 165 tras do 30 krajów.

Świetnym pomysłem będzie na przykład podróż do Larnaki na Cyprze, aby rozkoszować się leniwym wypoczynkiem w przepięknej scenerii nad Morzem Śródziemnym. Można też udać się do Wiednia w Austrii, zjeść słynny tort Sachera, podziwiać zróżnicowaną architekturę lub wybrać się na koncert do Opery Wiedeńskiej.

Zachęcamy do polowania na najlepsze okazje i korzystania z promocji, która trwa tylko 24 godziny.

*20% zniżka dotyczy cen zawierających podatki i opłaty obowiązkowe ale bez opłaty administracyjnej. Promocja obowiązuje 21 marca od 0:00 do 23:59 CET. Ograniczony jest termin podróży: powinna się zakończyć do 30 kwietnia 2018 roku. Cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na stronie wizzair.com lub przez aplikację mobilną WIZZ

**bilet w jedną stronę z podatkami i opłatami obowiązkowymi

(Informacja prasowa)

Comments

comments