PolskiBus.com: 5 nowych połączeń na trasie Warszawa-Katowice. Bilety od 1 zł już w systemie.

PolskiBus.com rozbudowuje siatkę dogodnych połączeń i zwiększa liczbę kursów między Warszawą a Katowicami. Pasażerowie korzystający z linii P5 już od 12 kwietnia będą mieć do dyspozycji pięć nowych, bezpośrednich połączeń pomiędzy Warszawą a Katowicami. Łączna liczba oferowanych połączeń na tej trasie wzrośnie z 4 do 9 dziennie. Bilety już od dziś można rezerwować na stronie www.polskibus.com.

Web_banner_P5_Warszawa-Katowic_PL

Linia P5 łączy 5 miast: Warszawę, Częstochowę, Katowice, Bratysławę i Wiedeń. Dodatkowe połączenia non stop, które poszerzą dotychczasowy rozkład jazdy, będą realizowane między Warszawą a Katowicami bez przystanku w Częstochowie. Czas bezpośredniego przejazdu na tej trasie to jedynie 4 godziny i 15 minut.

Tanich noclegów szukamy na: HotelsCombined.com

Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com komentuje: W związku z dynamicznych rozwojem staramy się stale dostosowywać siatkę dogodnych połączeń do potrzeb naszych klientów. Rosnące zainteresowanie usługami PolskiBus.com powoduje, że od 12 kwietnia linia P5 będzie miała 5 nowych, bezpośrednich połączeń na trasie pomiędzy Warszawą a Katowicami. Mamy nadzieję, że dodatkowe połączenia zachęcą jeszcze więcej osób do podróżowania pomiędzy tymi dwoma wspaniałymi miastami.

  • Od 12 kwietnia PolskiBus.com zwiększa liczbę połączeń w ramach linii P5 na trasie Warszawa-Katowice

  • 5 nowych, bezpośrednich połączeń dziennie między Warszawą a Katowicami

  • Czas bezpośredniego przejazdu to jedynie 4 godziny i 15 minut

  • Bilety można rezerwować już dziś na stronie www.polskibus.com. Atrakcyjne ceny biletów rozpoczynają się od 1 zł plus 1 zł za rezerwację

(Informacja prasowa)

Comments

comments