PolskiBus.com i Żak Express łączą siły na trasie P25 Warszawa–Łomża–Ełk–Augustów–Suwałki

PolskiBus.com i Żak Express łączą siły na trasie P25 Warszawa – Łomża – Ełk – Augustów – Suwałki! Już od 12 maja 2016 r. linia P25 będzie obsługiwana przez najwyższej jakości autokary firmy Żak Express, natomiast już dziś rusza sprzedaż biletów na stronie internetowej www.polskibus.com. Nowa oferta obowiązuje na kursy realizowane od 12 maja do 13 czerwca 2016 roku w ramach aktualnie dostępnego kalendarza połączeń. Tradycyjnie wszystkie bilety zakupione poprzez stronę PolskiBus.com rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

W ramach współpracy przewoźników Pasażerowie PolskiBus.com zyskują nowe miasto w siatce połączeń – Ełk, oraz jeszcze więcej dogodnych kursów na tej trasie. Co więcej, Pasażerowie podróżujący linią P25 będą rozpoczynać i kończyć podróż na Placu Defilad pod Pałacem Kultury i Nauki, czyli w samym centrum Warszawy. Natomiast dotychczasowi klienci Żak Express otrzymają jeszcze większe możliwości podróżowania w najlepszych cenach poprzez dostęp do krajowej i międzynarodowej siatki połączeń PolskiBus.com oraz możliwość dogodnego rezerwowania biletów za pomocą strony www.polskibus.com.

Z ogromną przyjemnością informuję o rozpoczęciu współpracy z firmą Żak Express. Jest to pierwsza w naszej historii tego typu kooperacja, do której podchodzimy z wielkim entuzjazmem. Zdecydowaliśmy się na połączenie sił ze względu na wspólną filozofię, zorientowaną na świadczenie najwyższej jakości usług, których oczekują od nas nasi Pasażerowie. Bardzo doceniamy 20-letnie doświadczenie naszego partnera w branży transportowej, doskonałą znajomość lokalnego rynku oraz szacunek, jaki wypracował sobie przez lata działalności na Podlasiu. Jestem przekonany, że największymi beneficjentami tej koalicji będą nasi Pasażerowie, którzy zyskują nowe możliwości komfortowego podróżowania w najlepszych cenach.” – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Dla naszej firmy to bardzo ważne wydarzenie, gdyż rozpoczynamy współpracę z wiodącym i najbardziej rozpoznawalnym przewoźnikiem autokarowym w Polsce. Niezmiernie cieszymy się, że dzięki temu zyskujemy wspaniałą możliwość dotarcia do ogromnej grupy klientów za pośrednictwem nowego kanału sprzedaży poprzez doskonale znaną stronę internetową www.PolskiBus.com. Od dawna docierały do nas sygnały od naszych Pasażerów z Podlasia, że chcieliby mieć możliwość komfortowych podróży nie tylko do Warszawy, lecz również do pozostałych polskich oraz zagranicznych popularnych miast. Dzięki współpracy z PolskiBus.com, najwyższej jakości krajowym przewoźnikiem posiadającym największą sieć krajowych oraz międzynarodowych połączeń właśnie stało się to możliwe. Jest to dla nas ogromna przyjemność móc dołączyć do grona partnerów tej wspaniałej i popularnej firmy.” – podsumował Jerzy Biedulewicz, prezes firmy Żak Express.

Autokary Żak Express będą wyruszały spod Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w kierunku Suwałk i Ełku codziennie o godz.: 1:05, 9:45, 12:45, 16:20, 18:10 i 20:25. Dodatkowo Pasażerowie z Suwałk będą mogli skorzystać z przyspieszonego kursu o godzinie 17:30 (tylko w piątki), a na pasażerów z Ełku czekają dodatkowe połączenia o 14:50 (od poniedziałku do soboty) oraz 22:25 (tylko w niedziele).

Autokary z Suwałk – w kierunku Warszawy – będą odjeżdżały 7 dni w tygodniu o godzinie: 2:25, 6:40, 9:20, 12:30, 16:00 oraz 22:30, natomiast pasażerowie z Ełku dodatkowo od poniedziałku do soboty będą mieli do dyspozycji połączenie o 5:45, a w niedziele o 16:30.

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się pod adresami:

Od 12 maja br. wszystkie kursy na linii P25 obsługiwane będą przez autokary Żak Express. We flocie przewoźnika znajdują się autokary firm Mercedes oraz Setra o podwyższonym standardzie, które będą oznaczone logo firmy Żak Express. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące linii P25. Autobusy wyposażone są w dostęp do bezprzewodowego Internetu, gniazdek elektrycznych, toalety oraz klimatyzację. Ceny biletów zakupionych za pośrednictwem strony www.polskibus.com tradycyjnie będą rozpoczynać się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej, z uwzględnieniem ulg ustawowych, a także promocji organizowanej wraz z systemem płatności mobilnych BLIK. Pasażerowie podróżujący linią P25 będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów Żak Express, który dostępny jest pod adresem: http://zakexpress.com.pl/wp-content/uploads/2015/10/Regulamin-06.05.14.pdf.

(Informacja prasowa)

Comments

comments