Polskie Linie Lotnicze LOT w niedzielę 26 września zainaugurowały bezpośrednie połączenie z Warszawy do Dubaju

LOT Boeing 737-800 NG

Polskie Linie Lotnicze LOT w niedzielę 26 września zainaugurowały bezpośrednie połączenie z Warszawy do Dubaju. Loty będą odbywać się trzy razy w tygodniu – w niedziele, poniedziałki i czwartki. Rejsy obsługiwane będą samolotami Boeing 737.

Pierwszy samolot na trasie Warszawa – Dubaj (WAW -DXB) wystartował z Portu Lotniczego Chopina w niedzielę 26 września o godz. 7:40. Nowe bezpośrednie połączenie LOT-u to doskonała okazja dla przedsiębiorców do nawiązania nowych kontaktów gospodarczych, podczas tegorocznej Wystawy EXPO 2020, która  rozpoczyna się 1 października i potrwa do 31 marca 2022 r. Podczas Expo Polska zorganizuje niemal 1000 wydarzeń związanych z naszym krajem.

>>> KUP BILET DO DUBAJU NA STRONIE LOT.COM

Połączenie to stanowi też ciekawą propozycję do podróży turystycznych do miasta, które w ciągu ostatnich lat stało się jednym z najczęściej odwiedzanym przez turystów miejscem na świecie.

– Oprócz potencjału biznesowego, jest to znakomite połączenie dla osób szukających zimą słońca i jestem przekonany, że będzie bardzo popularne wśród naszych turystów. Zachęcam podczas wizyty w Dubaju do odwiedzenia wystawy EXPO, a na niej polskiego pawilonu, Podczas lotu, oprócz e-prasy, proponujemy naszym Pasażerom system rozrywki pokładowej „LOT Entertainment”, dzięki któremu podróż upłynie pod znakiem świetnych filmów i seriali. – powiedział Krzysztof Moczulski,  Rzecznik Prasowy Polskich Linii Lotniczych LOT.

Rejsy do Dubaju będą realizowane trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, czwartki i niedziele samolotami Boeing 737 MAX oraz Boeing 737 – 800. Lot do największego miasta w ZEA potrwa ok 6 godzin. Nowa trasa jest bardzo atrakcyjna ze względu na dogodny dla pasażerów rozkład, który przewiduje poranne wyloty z Warszawy i wieczorne powroty z Dubaju.

>>> KUP BILET DO DUBAJU NA STRONIE LOT.COM

Uruchomione połączenie między Warszawą a Dubajem będzie dostępne do końca marca 2022.

Na pokładach Boeingów 737 dostępny jest LOT Entertainment, czyli dostęp do szerokiej oferty filmów, seriali i przewodników turystycznych. System pozwala także śledzić trasę przelotu oraz aktualne położenie samolotu. Na platformie udostępniono również elektroniczne wydanie magazynu pokładowego Kaleidoscope. Cyfrowe wersje katalogów sprzedaży pokładowej – LOT SkyBar z ofertą przekąsek i napojów oraz sklep online – SHOP&MORE.

(Informacja prasowa)

Comments

comments