Private Sales, czyli Tydzień Zniżek w Le Club AccorHotels 05.03.2019 – do 50% zniżki na noclegi w wybranych hotelach

Private Sales - Tydzień Zniżek w Le Club AccorHotels

Trwa właśnie kolejna promocja z serii Private Sales (polska nazwa Tydzień Zniżek) w AccorHotels datowana na 05.03.2019. Tym razem na polskiej stronie wyprzedażowej dostępne są hotele w Łodzi i Warszawie (link do rezerwacji). Poza polską stroną dostępne są jeszcze w języku m.in. angielskim, hiszpańskim, niemieckim i francuskim. Rezerwacji należy dokonywać tylko i wyłącznie z promocyjnych linków (w normalnej wyszukiwarce nie pokazują się oferty z Private Sales). Noclegi w tańszych cenach można kupić do 11 marca 2019 roku (poniedziałek).

Problemy z płatnościami wydają się być już historią – rezerwacje i płatności przechodzą!

Polska wersja Tygodnia Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Polska, Australia, Brazylia, Filipiny, Korea Południowa, Malezja, Niemcy, Szwecja, Tajlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

link do rezerwacji w Promocji Tydzień Zniżek

POLSKA

WARSZAWA
Sofitel Warsaw Victoria – od 239 PLN
Novotel Warszawa Centrum – od 153 PLN
Novotel Warszawa Airport – od 135 PLN
ibis Warszawa Centrum – Hostel Warszawa Centrum – od 108 PLN
ibis Warszawa Ostrobramska – od 95 PLN
Mercure Warszawa Grand – od 150 PLN
Mercure Warszawa Centrum – od 162 PLN
Mercure Warszawa Airport – od 125 PLN

ŁÓDŹ
Novotel Łódź Centrum – od 174 PLN
ibis Lodz Centrum – od 99 PLN

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Wielka Brytania/Europa) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

Aktualnie nie jest dostępna.

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Bliski Wschód) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Australia, Włochy, Nowa Zelandia, Polska, Szwecja.

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Australia i Azja) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach:Australia, Malezja, Nowa Zelandia, Szwecja, Tajlandia.

Francuska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Francja) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Belgia, Hiszpania, Francja, Węgry, Malediwy, Maroko, Czechy, Tajlandia, Turcja, Holandia, Wielka Brytania.

Hiszpańska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Hiszpania) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Polska.

Portugalska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Brazylia) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Argentyna, Australia, brazylia, Czile, Kolumbia.

Niemiecka wersja Private Sales (region strony AccorHotels) – Szwajcaria – link do rezerwacji

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Argentyna, Australia, Brazylia, Czile, Niemcy, Malediwy, Kambodża, Kolumbia, Laos, Malezja, Maroko, Birma, Nowa Zelandia, Peru, Filipiny, Polska, Szwecja, Tajlandia, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Wietnam.

Ogólne warunki oferty (wersja PL)

Podczas dokonywania rezerwacji oferty Tydzien Zniżek organizowanej przez www.accorhotels.com Klient oświadcza, że zapoznał się z następującymi warunkami i zaakceptował je:

  • Oferta(y) jest(są) dostępna(e) dla członków Le Club Accorhotels oraz osób, które utworzyły swój prywatny profil na stronie internetowej www.accorhotels.com.
  • Oferta(y) jest(są) dostępna(e) online na stronie internetowej www.accorhotels.com przez okres jednego tygodnia, od wtorku rano do poniedziałku wieczorem – to jest przez 8 dni (wyjątkowo czas udostępnienia online może zostać skrócony do 6 lub 7 dni z powodów technicznych).
  • Pobyt w hotelu nie może mieć miejsca wcześniej niż w terminie piętnastu (15) dni licząc od daty dokonania rezerwacji jednej lub kilku ofert. Dostępne terminy są proponowane przez każdy hotel objęty ofertą promocyjną.
  • Zależnie od hotelu objętego ofertą promocyjną, Klient może skorzystać z 30%, 40% lub 50% zniżki od PEŁNEJ CENY na terminy pobytu wybrane podczas dokonywania rezerwacji. Podana cena obowiązuje dla 1 lub 2 osób.
  • Zależnie od przypadku, oferty są ważne dla pobytów obejmujących przynajmniej 1, 2 lub 3 noclegi.
  • Zarezerwowanie oferty wiąże się z koniecznością jej przedpłaty online kartą kredytową na stronie www.accorhotels.com.
  • Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości zmiany, anulowania ani wymiany ofert. Oferty nie można łączyć z innymi dostępnymi zniżkami i ofertami specjalnymi.
  • Niniejsza oferta umożliwia zbieranie punktów Le Club Accorhotels w hotelach uczestniczących w programie zgodnie z przyjętą tabelą, która została określona w warunkach ogólnych korzystania z programu lojalnościowego Le Club Accorhotels. Jednakże niniejsza oferta nie podlega rezerwacji z wykorzystaniem punktów Le Club Accorhotels.
  • Kurs wymiany został podany informacyjnie i nie jest zobowiązujący. Kurs wymiany zostanie potwierdzony podczas rezerwacji.
  • Oferta jest dostępna w hotelach uczestniczących oraz zależna od dostępności pokoi w danym hotelu.

Private Sales - Tydzień Zniżek w Le Club AccorHotels

Reklama:  Nju Mobile CPS PL

(red)

Comments

comments