Private Sales, czyli Tydzień Zniżek w Le Club AccorHotels 12.02.2019 – do 50% zniżki na noclegi w wybranych hotelach

Private Sales - Tydzień Zniżek w Le Club AccorHotels

Trwa właśnie kolejna promocja z serii Private Sales (polska nazwa Tydzień Zniżek) w AccorHotels datowana na 12.02.2019. Tym razem na polskiej stronie wyprzedażowej dostępne są hotele w Gdyni, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Łodzi oraz Szczecinie (link do rezerwacji). Poza polską stroną dostępne są jeszcze w języku m.in. angielskim, hiszpańskim, niemieckim i francuskim. Rezerwacji należy dokonywać tylko i wyłącznie z promocyjnych linków (w normalnej wyszukiwarce nie pokazują się oferty z Private Sales). Noclegi w tańszych cenach można kupić do 18 lutego 2019 roku (poniedziałek).

Problemy z płatnościami wydają się być już historią – rezerwacje i płatności przechodzą!

Polska wersja Tygodnia Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Australia, Brazylia, Czile, Rosja, Indonezja, Malezja, Niemcy, Singapur, Szwecja, Słowacja, Tajlandia, Węgry, Wietnam, Włochy oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie.

link do rezerwacji w Promocji Tydzień Zniżek

POLSKA

GDAŃSK
Novotel Gdańsk Centrum – od 134 PLN
Mercure Gdańsk Stare Miasto – od 165 PLN
Novotel Gdańsk Marina – od 148 PLN

GDYNIA
Mercure Gdynia Centrum – od 144 PLN

POZNAŃ
Mercure Poznań Centrum – od 149 PLN
Novotel Poznan Malta – od 119 PLN
Novotel Poznań Centrum – od 161 PLN

KRAKÓW
Mercure Kraków Stare Miasto – od 213 PLN
Novotel Krakow Centrum – od 198 PLN
Novotel Krakow City West – od 141 PLN
ibis Krakow Centrum – od 119 PLN
ibis Kraków Stare Miasto – od 119 PLN

WARSZAWA
Sofitel Warsaw Victoria – od 239 PLN
Novotel Warszawa Centrum – od 153 PLN
Novotel Warszawa Airport – od 135 PLN
ibis Warszawa Centrum – Hostel Warszawa Centrum – od 108 PLN
ibis Warszawa Ostrobramska – od 95 PLN
Mercure Warszawa Grand – od 150 PLN
Mercure Warszawa Centrum – od 162 PLN
Mercure Warszawa Airport – od 125 PLN

ŁÓDŹ
Novotel Łódź Centrum – od 174 PLN
ibis Lodz Centrum – od 99 PLN

SZCZECIN
Novotel Szczecin Centrum – od 143 PLN

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Wielka Brytania/Europa) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

Aktualnie nie jest dostępna.

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Bliski Wschód) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Australia, Węgry, Włochy, Polska, Szwecja.

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Australia i Azja) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach:Australia, Indonezja, Malezja, Singapur, Szwecja oraz Tajlandia.

Francuska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Francja) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Austria, Belgia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Hiszpania, USA, Francja, Maroko, Wielka Brytania, Tajlandia oraz Turcja.

Hiszpańska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Hiszpania) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Włochy, Polska.

Portugalska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Brazylia) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Argentyna, Australia, Brazylia, Czile, Singapur, Kolumbia, Włochy.

Niemiecka wersja Private Sales (region strony AccorHotels) – Szwajcaria – link do rezerwacji

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Argentyna, Australia, Brazylia, Czile, Niemcy, Malediwy, Indonezja, Włochy, Kambodża, Kolumbia, Laos, Malezja, Maroko, Birma, Peru, Polska, Rosja, Szwecja, Singapur, Słowacja, Tajlandia, Czechy, Węgry, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Wietnam.

Ogólne warunki oferty (wersja PL)

Podczas dokonywania rezerwacji oferty Tydzien Zniżek organizowanej przez www.accorhotels.com Klient oświadcza, że zapoznał się z następującymi warunkami i zaakceptował je:

  • Oferta(y) jest(są) dostępna(e) dla członków Le Club Accorhotels oraz osób, które utworzyły swój prywatny profil na stronie internetowej www.accorhotels.com.
  • Oferta(y) jest(są) dostępna(e) online na stronie internetowej www.accorhotels.com przez okres jednego tygodnia, od wtorku rano do poniedziałku wieczorem – to jest przez 8 dni (wyjątkowo czas udostępnienia online może zostać skrócony do 6 lub 7 dni z powodów technicznych).
  • Pobyt w hotelu nie może mieć miejsca wcześniej niż w terminie piętnastu (15) dni licząc od daty dokonania rezerwacji jednej lub kilku ofert. Dostępne terminy są proponowane przez każdy hotel objęty ofertą promocyjną.
  • Zależnie od hotelu objętego ofertą promocyjną, Klient może skorzystać z 30%, 40% lub 50% zniżki od PEŁNEJ CENY na terminy pobytu wybrane podczas dokonywania rezerwacji. Podana cena obowiązuje dla 1 lub 2 osób.
  • Zależnie od przypadku, oferty są ważne dla pobytów obejmujących przynajmniej 1, 2 lub 3 noclegi.
  • Zarezerwowanie oferty wiąże się z koniecznością jej przedpłaty online kartą kredytową na stronie www.accorhotels.com.
  • Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości zmiany, anulowania ani wymiany ofert. Oferty nie można łączyć z innymi dostępnymi zniżkami i ofertami specjalnymi.
  • Niniejsza oferta umożliwia zbieranie punktów Le Club Accorhotels w hotelach uczestniczących w programie zgodnie z przyjętą tabelą, która została określona w warunkach ogólnych korzystania z programu lojalnościowego Le Club Accorhotels. Jednakże niniejsza oferta nie podlega rezerwacji z wykorzystaniem punktów Le Club Accorhotels.
  • Kurs wymiany został podany informacyjnie i nie jest zobowiązujący. Kurs wymiany zostanie potwierdzony podczas rezerwacji.
  • Oferta jest dostępna w hotelach uczestniczących oraz zależna od dostępności pokoi w danym hotelu.

Private Sales - Tydzień Zniżek w Le Club AccorHotels

(red)

Comments

comments