Środy SuperFoodsRx w hotelu Westin Warsaw

Warszawski hotel Westin kontynuuje kampanię mającą na celu zachęcanie gości oraz warszawiaków do zdrowego odżywiania i inauguruje inicjatywę Środy SuperFoodsRx. W każdą środę, od śniadania aż po kolację, szefowie kuchni będą serwować zdrowe dania i soki przygotowane na bazie składników SuperFoodsRx w atrakcyjnych cenach.

westin_SuperFoodsRx_1

Janusz Korzyński, szef kuchni hotelu Westin Warsaw jest propagatorem zdrowego stylu życia, stąd też naturalnym ruchem było wprowadzenie oferty Środy SuperFoodsRx.

„Od wielu lat zwracam dużą uwagę na to co jem i obserwuję na sobie efekty zdrowego odżywiania. Nie mam już problemów z koncentracją, ale co najważniejsze jestem pełen energii i nawet po ciężkim dniu pracy zawsze mam ochotę i siłę na trening kolarski” – mówi Janusz Korzyński. „Jako szef kuchni oczywiście lubię dobre kulinaria i poprzez wprowadzenie środowej oferty chcę pokazać naszym gościom, że zdrowe odżywianie nie jest nudne, a wręcz odwrotnie” – dodaje.

Oferta Środy SuperFoodsRx dostępna będzie w każdą środę i właśnie tego dnia Janusz Korzyński i jego zespół będą zachęcać gości do spróbowania kompozycji z produktami SuperFoodsRx w roli głównej. Będzie to również doskonała okazja do rozmowy na temat pożywnych przepisów, a szefowie kuchni z zainteresowanymi gośćmi będą dzielić się podczas śniadania recepturami na szybkie dania, koktajle i przekąski w stylu SuperFoodsRx.

W lobby hotelu znajdzie się też stacja ze świeżo wyciskanymi sokami, które w środy oferowane będą o 20% taniej. Każda osoba, która będzie chciała podzielić się zdrowymi doświadczeniami z hotelu Westin Warsaw publikując zdjęcie w mediach społecznościowych z użyciem #WestinWarsaw i #EatWell otrzyma sok za połowę ceny.

Tego dnia dostępne będzie również trzydaniowe zdrowe menu z lampką wina
w specjalnej cenie 75 PLN, w pozostałe dni oferta ta będzie obowiązywać tylko przy rezerwacji stolika przez stronę www.restauracjafusion.pl

W trzydaniowym menu znajdują się: przystawka – rosół orientalny, krewetki, trawa cytrynowa, olej sezamowy, warzywa; danie główne do wyboru: makaron ryżowy, warzywa, orzechy, tofu, szczypiorek lub kurczak kukurydziany, komosa, marchewka, wiśnia, zielony pieprz, oraz deser – ciastko marchewkowe, malina, pomarańcza, granat.

W kawiarni JP’s Bar w Środy SuperFoodsRx zamiast ciasta dnia zagoszczą zdrowe przekąski, takie jak np. orzechy i jagody goji w gorzkiej czekoladzie.

Warszawski hotel Westin już od kilku lat zachęca gości do zdrowego odżywiania. Był pierwszym obiektem, który wprowadził dania na bazie składników SuperFoodsRx, a w ubiegłym roku rozpoczął kampanię edukacyjną pod hasłem „Jedz Dobrze” w ramach, której edukuje i zachęca gości do zdrowego odżywiania. The Westin Warsaw oferuje również Zdrowe Menu Dziecięce Westin, czyli osiem popisowych dań stworzonych i przetestowanych przez najmłodszych, również tych najbardziej wybrednych.

Więcej informacji na temat oferty znajduje się na stronie

www.westin.pl/eatwell

(Informacja prasowa)

Comments

comments