Styczniowy Cenorozbijacz PolskiBus.com

Fantastyczna oferta – Wielki Zimowy Cenorozbijacz już jest! Bilety promocyjne w maksymalnej cenie 20 zł włącznie z opłatą za rezerwację obowiązują na poniższe trasy w obu kierunkach.

Wielki PolskiBus.com Zimowy Cenorozbijacz już jest!

  • P1 Gdańsk – Ostróda – Warszawa,
  • P4 Wrocław – Łódź – Warszawa
  • P5 Katowice – Częstochowa – Warszawa
  • P6 Kraków – Kielce – Warszawa.

Wystarczy wejść na stronę www.polskibus.com w okresie od 7 stycznia do 31 stycznia 2015 roku, następnie wybrać  interesujący kierunek, dzień i godzinę podróży i zakupić bilet za maksymalnie 20 zł lub mniej  (włącznie z opłatą rezerwacyjną).  Oferta Zimowy Cenorozbijacz jest ważna w na podróże od 7 stycznia do 26 marca 2015 roku.

„Zimowy Cenorozbijacz to nowa oferta PolskiBus.com skierowana zarówno do naszych obecnych, jak i wszystkich nowych Klientów. Wiemy, że okres zimowy to czas wielu podróży. Zimowy Cenorozbijacz umożliwia zakup biletów w atrakcyjnych cenach – za jedyne 20 zł lub mniej (włącznie z opłatą za rezerwację) na kursy między innymi pomiędzy Warszawą a Gdańskiem, Wrocławiem, Katowicami i Krakowem. Zapomnij o codziennym pośpiechu. Bilety w promocyjnych cenach są dostępne do sprzedaży już od dzisiaj, czyli od 7 stycznia do 31 stycznia 2015 na podróże w okresie od 7 stycznia do 26 marca 2015. Wystarczy wejść na naszą stronę www.polskibus.com, dokonać wyboru podróży do jednego z miast, które Zimowy Cenorozbijacz objął swoją promocją i za maksymalnie 20 zł lub mniej (włącznie z opłatą rezerwacyjną) zakupić bilet. To bardzo proste, dołącz do nas, zapraszamy!” – powiedziała Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com

(Informacja prasowa)

Comments

comments