Kody promocyjne PolskiBus.com już wkrótce dostępne!

PolskiBus.com ma przyjemność poinformować, że już wkrótce zostanie wprowadzona funkcjonalność, na którą czekały rzesze naszych pasażerów. Na początku 2015 roku oddamy do Państwa dyspozycji opcję kodów promocyjnych, których realizacja będzie możliwa za pośrednictwem strony internetowej www.polskibus.com. Kody promocyjne przełożą się na tysiące biletów w bardzo atrakcyjnych cenach na wybranych liniach oraz kursach i będą dostępne w pierwszych miesiącach nowego roku.

PolskiBus.com_Kody promocyjne

Wprowadzenie kodów promocyjnych to moment, na który czekało wielu naszych stałych pasażerów. Wychodząc naprzeciw wielu zapytaniom oraz sugestiom postanowiliśmy wdrożyć tę funkcjonalność już w pierwszych miesiącach 2015 roku. W pierwszej kolejności kody promocyjne będą dystrybuowane wśród pasażerów, którzy zapisali się i otrzymują nasz newsletter. Warto także być na bieżąco z naszym fanpage na Facebook, gdyż fani również, jako kolejna grupa będą mieć dostęp do kodów promocyjnych. Wkrótce przekażemy więcej informacji dotyczących samego narzędzia jak również kanałów i sposobów ich dystrybucji.” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy, PolskiBus.com.

Bądź na bieżąco z PolskiBus.com! Już teraz wejdź na www.facebook.com/PolskiBus i kliknij „Lubię to!”. Za pośrednictwem aplikacji dostępnej na naszym fanpage na Facebook zapiszesz się również do naszego newslettera (www.facebook.com/PolskiBus/app_321470281305264).

(Informacja prasowa)

Comments

comments