Trwa letnia wyprzedaż w Hilton Honors – rezerwacje aż do 3 września, pobyty do 8 października 2017 r.

Świętuj rozpoczęcie lata z hotelami Hilton – marka ogłosiła właśnie swoją letnią wyprzedaż. Goście będą mogli zarezerwować pokoje nawet do 25% taniej, w ponad 200 najbardziej ekscytujących miejscach na świecie. Dodatkowo wybrane hotele oferują także 20% zniżki na napoje i jedzenie, przy dokonaniu rezerwacji w czasie trwania oferty. Bez względu na to czy zdecydowałeś się spędzać wakacje w mieście, czy wybrałeś relaks w malowniczym kurorcie lub wakacje z całą rodziną – dzięki szerokiej ofercie letniej wyprzedaży hoteli Hilton każdy znajdzie coś dla siebie.

Promocja trwa do 3 września 2017 r. i obejmuje noclegi do 8 października 2017 r. W ofercie znaleźć można ponad 400 hoteli marki Hilton – w tym hotele Hilton Garden Inn i Hampton by Hilton.

Więcej informacji o letniej wyprzedaży Hilton znajduje się na stronie www.hilton.com. Goście dokonujący rezerwacji bezpośrednio przez kanały marki Hilton otrzymują najlepszą ofertę.

Przykładowe ceny

  1. Hamburg od 571 zł

Hampton by Hilton Hamburg City Centre – do 15% zniżki za pokój dwuosobowy

  1. Wiedeń od 267 zł za noc**

Hilton Garden Inn Vienna South – do 20% zniżki za pokój dwuosobowy

  1. Amsterdam od 469 zł za noc**

Hampton by Hilton Amsterdam / Arena Boulvard – do 20% zniżki za pokój dwuosobowy

  1. Gdańsk od 289 zł za noc **

Hampton by Hilton Gdansk Airport – do 15% zniżki za pokój dwuosobowy

  1. Dublin od 607 zł za noc**

Hilton Garden Inn Dublin Custom House – zniżka do 15% za pokój dwuosobowy

  1. Florencja od 250 zł

Hilton Garden Inn Florence Novoli – zniżka do 25% za pokój z dwoma osobnymi łóżkami

  1. Berlin od 330 zł za noc**

Hampton by Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz – zniżka do 15% za pokój dwuosobowy.

  1. Londyn od 307 zł za noc**

Hilton Garden Inn London Heathrow Airport – zniżka do 15% za pokój pokój dwuosobowy.

Letnia wyprzedaż marki Hilton oferuje zniżki do 20%, a także dodatkowe 5% dla członków programu lojalnościowego Hilton Honors. Liczba pokojów objętych ofertą jest ograniczona.

Członkowie Hilton Honors mogą otrzymać nawet 25% zniżki od najlepszej ceny na nocleg w hotelach uczestniczących w programie. Hilton Honors to wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy obejmujący 14 marek światowej klasy hoteli Hilton. Członkowie programu, którzy dokonują rezerwacji bezpośrednio przez dedykowane kanały Hilton mają dostęp do zniżek członkowskich, darmowego Wi-Fi oraz do dodatkowych udogodnień dostępnych dzięki aplikacji mobilnej Hilton Honors. Jej użytkownicy mają możliwość zdalnego zameldowania, wyboru pokoju oraz automatycznego otwierania drzwi za pomocą Cyfrowego Klucza.

** Przykładowe ceny dotyczą weekendowych pobytów do 8 października 2017 roku.

(Informacja prasowa)

Comments

comments