TUI organizuje warsztaty dla animatorów

Animator wolnego czasu to praca dla osób komunikatywnych, pogodnych i lubiących zabawę z dziećmi. TUI organizuje kolejną edycję dwudniowych warsztatów przygotowujących do pracy w zagranicznych kurortach. Najbliższe odbędą się w terminie 1 – 2 września.

Animatorzy organizują czas wolny dzieciom i umilają go dorosłym w czasie wakacji. Oferty wyjazdu z opcją Klubu Scan Holiday gwarantują wiele rozrywki. Nauka przez zabawę, poznanie kraju wypoczynku, sportowe zawody dla najmłodszych czy mini disco – to tylko niektóre z nich. Animatorzy w klubach TUI Best Family oprócz opieki nad dziećmi organizują również atrakcje dla dorosłych jak fitness, aerobic czy godziny urody. Rodziny lubiące spędzać czas na wspólnej rozrywce również znajdą coś dla siebie.

TUI po raz kolejny proponuje dwudniowe szkolenie dla osób chcących zostać animatorem czasu wolnego. Poprzednia edycja odbyła się wiosną i cieszyła się dużym zainteresowaniem. W czasie trwania warsztatów uczestnicy uzyskają szczegółową wiedzę związaną z pracą animatora dotyczącą psychologii, pierwszej pomocy, pracy z dziećmi, ale też wiele potrzebnych porad. Będzie można poznać plusy i minusy zawodu oraz poczuć przedsmak pracy w kurorcie. Dlatego każdy, kto czuje, że ma predyspozycje, może spróbować swych sił na warsztatach i przekonać się, czy to praca dla niego.

Przekazywać wiedzę i dzielić się swoimi doświadczeniami będzie profesjonalna kadra prowadzących i praktyków. Są to animatorzy z doświadczeniem, specjaliści z branży turystycznej i psycholodzy. Organizator w cenie warsztatów zapewnia również materiały szkoleniowe. Osoby, które ukończą kurs otrzymają od biura dyplom w języku polskim i angielskim.

Absolwenci warsztatów będą mogli po ich zakończeniu przystąpić do rekrutacji na stanowiska animatorów w wakacyjnych Klubach Scan Holiday oraz TUI Best Family na sezon Lato 2013. Wiedza zdobyta w czasie 18 godzin zajęć z pewnością ułatwi chętnym przejście przez proces rekrutacji, a zdobyty dyplom będzie dodatkowym atutem przy jego rozstrzygnięciu

By wziąć udział w dwudniowych warsztatach szkoleniowych wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line znajdujący się na stronie TUI.pl. Osoby, które nie zdążą wziąć udziału we wrześniowych warsztatach, będą mogły uczestniczyć w kursach, które odbędą się w kolejnych, jesiennych miesiącach.

Źródło: TUI
Foto: TUI

Comments

comments