Współpraca TUI z TripAdvisor

TUI Poland, część międzynarodowej grupy turystycznej TUI Travel PLC, ogłosiło rozpoczęcie współpracy z TripAdvisor®, największą na świecie witryną turystyczną gromadzącą opinie podróżników z całego świata. Celem współpracy jest integracja opinii TripAdvisor® ze stroną internetową www.tui.pl oraz komunikacja współpracy we wszystkich biurach TUI Centrum Podróży oraz Centrum Podróży.

Współpraca pozwoli podróżnym, szukającym swoich wakacji na stronie TUI, na przeczytanie opinii oraz porównanie ocen rekomendowanych hoteli jak również dostępnych na miejscu atrakcji. TUI planuje również zamieścić opinie TripAdvisor® w swoich katalogach tak, aby każdy kto sięgnie po ofertę touroperatora mógł się z nimi zapoznać i dokonać najlepszego dla siebie wyboru.

TUI, jako pierwszy touroperator w Polsce, który podjął współpracę z TripAdvisor®, posiada nie tylko możliwość prezentacji opinii na swojej stronie, ale także każdy, kto wróci z wakacji będzie mógł podzielić się wrażeniami z pobytu oraz opinią na temat hotelu za jej pośrednictwem. Opinie pojawia się wtedy na www.tui.pl a także na stronie internetowej TripAdvisor®.

Anna Rufo, Business Development Manager, TripAdvisor: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się podjąć współpracę z TUI Poland. Pozwoli nam to na integrację opinii zgromadzonych na naszym portalu ze stroną TUI, katalogami oraz wszystkimi materiałami trafiającymi w ręce Klientów. Dzięki temu Klienci TUI mają możliwość sięgnięcia po opinie podróżników z całego świata co pozwoli bardziej świadomie zaplanować wakacje a także zainspiruje ich do wyboru. Cieszymy się, że to właśnie TUI jest pierwszym polskim partnerem, który wykorzystał opinie zamieszczone na TripAdvisor®”.

Paweł Bieńkowski, Dyrektor Sprzedaży Online i IT dodaje: „Zdajemy sobie sprawę jak ważna przy wyborze wakacji jest opinia osób, które już odwiedziły dane miejsce lub hotel. Szukamy w Internecie, radzimy się znajomych. Naszym głównym celem było dostarczenie wartościowych opinii Klientom, którzy stoją przed wyborem hotelu, w którym spędzą swój urlop. Podjęliśmy współpracę z TripAdvisor®, ponieważ zależało nam na wiarygodnych opiniach podróżnych z całego świata. Jesteśmy jedynym touoperatorem w Polsce, który dostarcza tak dużą liczbę obiektywnych informacji na temat swoich hoteli.”

Źródło: TUI

Comments

comments