Tydzień Zniżek AccorHotels – zniżki na noclegi do 50%

Trwa właśnie kolejna promocja z serii Private Sales (polska nazwa Tydzień Zniżek). Tym razem na polskiej stronie wyprzedażowej dostępne są hotele w polskich miastach takich jak: Gdańsk, Szczecin oraz w Warszawa. Oprócz tego dostępne są oferty z Austrii, Czech, Francji, Węgier oraz Włoch! Rezerwacji należy dokonywać tylko i wyłącznie z promocyjnej strony (w normalnej wyszukiwarce nie pokazują się oferty z Private Sales).

Polska wersja Tygodnia Zniżek

Warszawa

Hotel Cena w
PLN od
Sofitel Warsaw Victoria 268
Mercure Warszawa Grand 168
Mercure Warszawa Centrum 165
Novotel Warszawa Airport 162
Novotel Warszawa Centrum 135
Hotel Mercure Warszawa Airport 119
Ibis Warszawa Centrum 101
Ibis Warszawa Stare Miasto 101
ibis Warszawa Reduta 99
Ibis Warszawa Ostrobramska 89

Gdańsk

Hotel Cena w
PLN od
Mercure Gdańsk Stare Miasto 207
Novotel Gdańsk Centrum 151

Szczecin

Hotel Cena w
PLN od
Novotel Szczecin Centrum 141
Ibis Szczecin Centrum 95
Rezerwuj noclegi w Private Sales na stronie accorhotels.com

Warunki ogólne sprzedaży

Podczas dokonywania rezerwacji oferty Tydzien Zniżek organizowanej przez Accorhotels.com Klient oświadcza, że zapoznał się z następującymi warunkami i zaakceptował je:

  1. Oferta(y) jest(są) dostępna(e) dla członków Le Club Accorhotels oraz osób, które utworzyły swój prywatny profil na stronie internetowej accorhotels.com.
  2. Oferta(y) jest(są) dostępna(e) online na stronie internetowej accorhotels.com przez okres jednego tygodnia, od wtorku rano do poniedziałku wieczorem – to jest przez 8 dni (wyjątkowo czas udostępnienia online może zostać skrócony do 6 lub 7 dni z powodów technicznych).
  3. Pobyt w hotelu nie może mieć miejsca wcześniej niż w terminie piętnastu (15) dni licząc od daty dokonania rezerwacji jednej lub kilku ofert. Dostępne terminy są proponowane przez każdy hotel objęty ofertą promocyjną.
  4. Zależnie od hotelu objętego ofertą promocyjną, Klient może skorzystać z 30%, 40% lub 50% zniżki od PEŁNEJ CENY na terminy pobytu wybrane podczas dokonywania rezerwacji. Podana cena obowiązuje dla 1 lub 2 osób.
  5. Zależnie od przypadku, oferty są ważne dla pobytów obejmujących przynajmniej 1, 2 lub 3 noclegi.
  6. Zarezerwowanie oferty wiąże się z koniecznością jej przedpłaty online kartą kredytową na stronie accorhotels.com.
  7. Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości zmiany, anulowania ani wymiany ofert. Oferty nie można łączyć z innymi dostępnymi zniżkami i ofertami specjalnymi.
  8. Niniejsza oferta umożliwia zbieranie punktów Le Club Accorhotels w hotelach uczestniczących w programie zgodnie z przyjętą tabelą, która została określona w warunkach ogólnych korzystania z programu lojalnościowego Le Club Accorhotels. Jednakże niniejsza oferta nie podlega rezerwacji z wykorzystaniem punktów Le Club Accorhotels.
  9. Kurs wymiany został podany informacyjnie i nie jest zobowiązujący. Kurs wymiany zostanie potwierdzony podczas rezerwacji.
  10. Oferta jest dostępna w hotelach uczestniczących oraz zależna od dostępności pokoi w danym hotelu.

(red)

Comments

comments