Wielka promocja wrześniowa LOT-u! Bilety już od 199 PLN!

LOT uruchomił promocję na wszystkie rejsy w rosnącej siatce połączeń. Przez kolejnych 9 dni, bilety na podróż tam i z powrotem w atrakcyjnych kierunkach jak Ryga, Budapeszt, Wilno, Berlin dostępne są w niskich cenach. Promocja trwa do 28.09 i obejmuje ofertę połączeń z Warszawy jak również wielu innych miast w Polsce.

Promocja LOT-u umożliwia pasażerom podróż do Europy, Azji i Ameryki Północnej w niezwykle przystępnych cenach. Od dzisiaj można zdobyć bilety na połączenia w ponad 100 kierunkach LOT-u na świecie.

Pondadto, atrakcyjna oferta dotyczy nie tylko podróży rozpoczynających się w Warszawie, ale również w innych miastach w Polsce, takich jak Poznań, Wrocław, Kraków, Lublin czy Bydgoszcz. Na przykład połączenie z Wrocławia czy Lublina do Tel Awiwu i z powrotem dostępne będzie już od 249 PLN! Z kolei bilety na podróż na trasie Poznań-Pekin można znaleźć w cenie od 1899 PLN!

>>> Kup bilet w promocyjnej cenie na stronie lot.com

Oferta LOT-u to gwarancja najwyższego komfortu podróży. Jako jedyny przewoźnik w Europie, na połączeniach zarówno krótkiego i dalekiego zasięgu LOT oferuje aż 3 klasy podróży: LOT Business Class, LOT Premium Class i LOT Economy Class, z których każda spełnia indywidualne wymagania naszych pasażerów. Ponadto, LOT dysponuje również jedną z najmłodszych flot w Europie, a rejsy do USA, Chin, Kanady i Japonii wykonuje najnowocześniejszymi samolotami świata – Boeingami 787 Dreamliner.

LOT intensywnie się rozwija – dzięki stale poszerzanej od początku roku ofercie połączeń, pasażerowie już dziś mogą planować podróż w ponad 100 nowych, niezwykłych kierunkach podróży, takich jak Newark, Los Angeles czy Miami.

Promocja trwa między 19 a 28 września 2018 roku i obejmuje wszystkie połączenia dostępne w ofercie LOT-u. W wymarzoną podróż można wyruszyć w okresie od 15 stycznia do 31 marca 2019! Promocje dotyczą podróży rozpoczynające się z wybranych miast w Polsce, jak również połączeń transferowych z wybranych miast zagranicą, z krótką i wygodną przesiadką na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Bilety w promocyjnych cenach dostępne są na stronie www.lot.com.

Noclegi w bardzo dobrych cenach znajdziecie na www.GlobalHotels.eu.

(Informacja prasowa)

Comments

comments