Novotel Vilnius Centre – przedłużenie umowy najmu

Novotel Vilnius Centre

Hotel Novotel Vilnius Centre jest idealnie zlokalizowany – zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i w celach turystycznych – w pobliżu Starego Miasta i dzielnicy biznesowej w Wilnie. Przyjmując gości od 2004 roku stał się niezwykle cenionym adresem w stolicy Litwy.

Grupa Orbis i Vastint Litwa UAB zdecydowały się przedłużyć umowę najmu na kolejne 15 lat. Uzgodniono plan przebudowy i modernizacji w celu pełnego wykorzystania potencjału tej znakomitego hotelu.

Litwa, a w szczególności Wilno, jest obecnie jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do wypoczynku i biznesu w Europie. Dzięki zaplanowanej z właścicielem modernizacji wnętrz, w tym renowacji pokoi, zmiany aranżacji przestrzeni F&B i MICE, hotel otworzy się jeszcze bardziej na dynamiczne i tętniące życiem miasto oraz stanie się miejscem, w którym warto być. To nasza ambicja. – wyjaśnia Dominik Sołtysik, Dyrektor ds. Inwestycji i Rozwoju, Członek Zarządu Grupy Orbis.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu Novotel Vilnius Centre

Koncepcja zaprezentowana przez ekspertów ds. technicznych i projektowych z AccorHotels dla tej konkretnej i wiodącej nieruchomości hotelowej jest naprawdę inspirująca i obiecująca. Z wielką przyjemnością przedłużamy umowę najmu z Grupą Orbis. – dodaje Kęstutis Vedeckis, Dyrektor Zarządzający Vastint Lithuania UAB, właściciela hotelu.

Novotel Vilnius Centre oferuje 159 pokoi, sale konferencyjne i restaurację Novo2. Hotel znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Starego Miasta i dzielnicy biznesowej Wilna.

Do sieci Orbis należy jeszcze 5 innych hoteli na Litwie: nowo otwarty ibis Vilnius Centre, ibis Kaunas, Mercure Marijampole, ibis Styles Vilnius i ibis Styles Klaipeda.

Grupa jest również obecna na Łotwie z 4 hotelami w Rydze i przygotowuje się do otwarcia hotelu ibis Tallinn Centre (185 pokoi) latem 2019 r.

(Informacja prasowa)

Comments

comments