Zwiedzanie europejskich miast z Wizz Tours na rowerze z rabatem 75 EUR!

Wizz Tours

Wizz Tours, portal należący do grupy Wizz Air, największej niskokosztowej linii lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, oferuje niekończące się możliwości i ciekawe pomysły na niezapomniany urlop. Wiosna to doskonały czas na krótsze i dłuższe podróże. Tym razem zachęcamy Państwa do zwiedzania miast na dwóch kółkach. Już najwyższa pora obudzić się z zimowego snu i ruszyć na rower! 

Wizz Tours oferuje szeroki wybór pakietów wyjazdowych dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych, w tym także wyjazdów weekendowych typu “city break”.

Wyjątkowa oferta Wizz Tours skierowana jest do osób szukających okazji, aby wyruszyć w kilkudniową podróż i spędzić niezapomniany czas w jednym z miast z siatki połączeń Wizz Air.

Najwyższy czas zarezerwować letnie wakacje! Najpopularniejsze kierunki wyprzedają się błyskawicznie. Rezerwując podróż teraz, otrzymasz 75 EUR rabatu*. 
Aby skorzystać z cen z rabatem, należy wpisać poniższy kod promocyjny przed rozpoczęciem wyszukiwania.

Najpiękniejsze, europejskie miasta czekają, by je odkrywać na rowerze!

Ten ekologiczny środek transportu to nie tylko sport i dbanie o środowisko, ale także doskonały sposób na zwiedzanie.

Pierwszym proponowanym kierunkiem jest Dortmund, miasto w zachodniej części Niemiec, do którego można polecieć w naszej ofercie aż z pięciu polskich miast. Zwiedzanie na rowerze jest proste i popularne z powodu rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych. Przemysłowy charakter miasta jest równoważony przez liczne parki, lasy, pola i zbiorniki wodne, co sprawia, że Dortmund nazywane jest zieloną metropolią Westfalii. Warto również wybrać się nieco dalej, za miasto, by poznać szlak rowerowy doliną Ruhry. Łatwą dostępność jednośladów zapewnia system Metropolradruhr, operowany przez tę samą firmę, która dostarcza rowery w Warszawie.

Göteborg (Szwecja) usiany stacjami wypożyczalni rowerów Styr & Ställ również idealnie nadaje się dla turystów lubiących aktywny wypoczynek. Tutejszy ogród botaniczny jest największy w Szwecji i zalicza się do największych w Europie, a jego powierzchnia zajmuje 175 hektarów. Razem z parkiem Slottskogen oraz Muzeum Historii Naturalnej tworzą tzw. zielone serce Göteborga – jeden z największych miejskich zielonych obszarów rekreacyjnych w Europie. To piękne miejsce na piknik, długie spacery, przebieżki, wycieczki rowerowe i jazdę na rolkach.

Ogromną popularnością wśród amatorów jazdy na rowerze cieszy się Bordeaux (Francja). Miasto jest centrum kulturalnym, którego nie można przegapić. Wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO rozciąga się wzdłuż brzegów rzeki Garonne, zapraszając gości do podziwiania swej architektury, zatrzymania się w uroczych, niewielkich kawiarniach i odwiedzenia wspaniałych muzeów. Miasto z zaangażowaniem rozwija alternatywne środki transportu, infrastrukturę rowerową i promocję uprawiania jazdy na jednośladzie.

Oferta Wizz Tours to nie tylko najbardziej atrakcyjne cenowo pakiety, ale również oszczędność czasu spędzonego na poszukiwaniu i organizowaniu poszczególnych elementów podróży na licznych stronach internetowych. Pakiety Wizz Tours zawierają przelot i zakwaterowanie. Mogą być również rozbudowane o inne dodatkowe usługi. Przystępny i klarowny proces rezerwacji znacznie ułatwia organizację wyjazdu.

*KOD PROMOCYJNY: SUNNY75

(Informacja prasowa)

Comments

comments