W hotelach sieci Hilton rozpoczęła się promocja na weekendowe pobyty

Sieć Hilton Hotels and Resorts przygotowała obniżki nawet do 50% oryginalnej ceny w soboty i niedziele w ponad 200 lokalizacjach w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Badania trendów podróżniczych ABTA Travel Trends pokazują wyraźnie, że moda na weekendowe wypady nie tylko nie przemija, ale wręcz zyskuje coraz więcej fanów. Wśród najchętniej wybieranych lokalizacji na weekendowy wyjazd w 2018 roku znalazły się między innymi Berlin, Wiedeń oraz Rzym. W odpowiedzi na zapotrzebowanie gości, Hilton przygotował specjalną ofertę na długie weekendy, dzięki której weekendowe podróże będą jeszcze bardziej atrakcyjne.

Oferta obejmuje 50% zniżki na noc z niedzieli na sobotę w hotelach Hilton w Europie oraz taką samą promocję na dwudniowe pobyty w hotelach Hilton na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Promocja na weekendowe pobyty rozpoczynające się w czwartek, piątek lub sobotę już ruszyła. Mogą z niej skorzystać goście zatrzymujący się we wszystkich hotelach z portfolio Hilton, w tym również w Hampton by Hilton i Hilton Garden Inn.

Więcej informacji na temat weekendowej promocji jest dostępnych na stronie www.hilton.com. Goście rezerwujący pobyt bezpośrednio na stronie mają gwarancję uzyskania najlepszej ceny.

  1. Berlin od 1067 PLN za 3 noce*

Hampton by Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz – niedziela 50% taniej

  1. Dublin od 1896 PLN za 3 noce*

Hilton Garden Inn Dublin Custom House – niedziela 50% taniej

  1. Malaga od 1098 PLN za 3 noce*

Hilton Garden Inn Malaga – niedziela 50% taniej

  1. Rzym od 1129 PLN za 3 noce*

Hilton Garden Inn Rome Claridge – niedziela 50% taniej

  1. Wiedeń od 922 PLN za 3 noce*

Hilton Garden Inn Vienna South – niedziela 50% taniej

  1. Wenecja od 1367,64 PLN za 3 noce*

Hilton Garden Inn Venice Mestre – niedziela 50% taniej

* Oferta jest skierowana do gości korzystających z min. 2-dniowego pobytu w hotelu z przyjazdem w piątek lub sobotę.

Dni wyłączone z promocji , opłaty za wcześniejszy wyjazd, a także ograniczenia dotyczące depozytu i anulowania rezerwacji mogą się różni

w zależności od hotelu. W celu skorzystania ze zniżek należy podczas rezerwacji wybrać pakiet „The Long Weekender” (kod planu „PGLWP1 / LWP”).

Weekendowa zniżka na noc jest nieprzenoszalna i musi zostać wykorzystana podczas pobytu, którego dotyczy. Cena ze zniżką obejmuje cenę pokoju, podatek za pokój liczony od ceny standardowej bez zniżki. Cena nie obejmuje napiwków, należności za korzystanie z udogodnień hotelu ani nieprzewidzianych opłat. Zniżka 50% dotyczy tylko opłaty za niedzielny pobyt w hotelach w regionie Europy i Afryki oraz za sobotni pobyt w hotelach na całym Bliskim Wschodzie.

(Informacja prasowa)

Comments

comments