6 tysięcy punktów Rewards o wartości 120 EUR do zdobycia! Ruszyła kolejna promocja w Le Club AccorHotels!

AccorHotels promocja

Właśnie ruszyła kolejna promocja w Le Club AccorHotels. Do zdobycia jest 6 tysięcy punktów za pobyty, które składać się będą z minimum dwóch noclegów. Można już zarejestrować się do promocji oraz rezerwować noclegi (do 27 września). Pobyty należy odbyć między 13 września 2019 r. a 19 stycznia 2020 r. Uzyskane 6 tysięcy punktów Rewards można potem wykorzystać na noclegi. Wartość bonusowych punktów to aż 120 EUR (ok 515 PLN). Przed rezerwacją noclegów należy zarejestrować się do promocji.

Im częściej korzystasz z hoteli AccorHotels, tym więcej zyskujesz punktów Rewards:

– 1 pobyt na co najmniej 2 noce = 500 punktów Rewards

– 2 pobyty na co najmniej 2 noce = 2500 pkt, czyli łącznie 3 000 punktów Rewards

– 3 pobyty na co najmniej 2 noce = 3000 pkt, czyli łącznie 6 000 punktów Rewards

>>> Zarejestruj się do promocji i zarezerwuj noclegi na stronie AccorHotels.com

>>> Zarejestruj się do promocji i zarezerwuj noclegi na stronie AccorHotels.com

Ogólne warunki

1. W odniesieniu do oferty „Im więcej podróżujesz, tym więcej zdobywasz” („The more you stay, the more you earn”) obowiązują ogólne warunki programu Le Club AccorHotels. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla uczestników programu Le Club AccorHotels.
2. Aby skorzystać z tej oferty, członkowie programu lojalnościowego Le Club AccorHotels muszą bezwzglęgnie zarejestrować się (między 03/09/2019 a 27/09/2019 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1)), klikając znajdujący się poniżej przycisk „Zapisz się”, a następnie podążając za instrukcjami. Niniejsza oferta premiowa jest dostępna wyłącznie w przypadku rezerwacji dokonanych po rejestracji przeprowadzonej za pomocą przycisku logowania.
3. Oferta umożliwia uczestnikom programu Le Club AccorHotels – niezależnie od ich statusu – uzyskanie premii w maksymalnej wysokości 6000 punktów Rewards: 500 punktów Rewards za pierwszy pobyt, 2500 punktów za drugi pobyt i 3000 punktów za trzeci pobyt w jednym z hoteli uczestniczących w programie lojalnościowym Le Club AccorHotels.
Te dodatkowe punkty Rewards są dodawane do punktów Rewards i punktów Status uzyskiwanych przez uczestnika programu za pobyt kwalifikowany, zgodnie z ogólnymi warunkami programu Le Club AccorHotels.
Oferta może zostać wykorzystana jedynie 1 raz(y) przez uczestnika programu w okresie jej obowiązywania. Pierwszy pobyt zarezerwowany i wykorzystany po rejestracji w ofercie umożliwia uzyskanie punktów Rewards zgodnie z warunkami oferty.
4. Ta oferta obowiązuje w przypadku każdego pobytu członka od 13/09/2019 do 19/01/2020 w jednym z hoteli uczestniczących w programie, zarezerwowanego między 03/09/2019 a 27/09/2019 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1).
5. Pobyt musi obejmować co najmniej 2 noclegi.
6. Pobyty w dniach następujących bezpośrednio po sobie (wymeldowanie i ponowne zameldowanie w tym samym dniu) w tym samym hotelu będą uważane za pojedynczy pobyt. Tego rodzaju pojedynczy pobyt może zostać zakwalifikowany do udziału w ofercie „Im więcej podróżujesz, tym więcej zdobywasz” („The more you stay, the more you earn”) tylko raz.
7. W ramach tej oferty, pobyt jest rozumiany jako pojedyncza (1) rezerwacja dokonana przez członka programu Le Club AccorHotels, niezależnie od liczby zarezerwowanych pokoi. Rezerwacja przez członka programu więcej, niż jednego pokoju będzie uważana za pojedynczy (1) pobyt. Uwzględniana jest pierwsza data wyjazdu, po której obliczana jest liczba punktów Rewards i Status. Inaczej mówiąc, uczestnik programu Le Club AccorHotels uzyska punkty i noclegi kwalifikowane za pokój, który zostanie zwolniony jako pierwszy.
8. Aby skorzystać z oferty, pobyt musi zostać zarezerwowany za pośrednictwem jednego z kanałów dystrybucyjnych AccorHotels (strony internetowe AccorHotels, aplikacje mobilne AccorHotels, centrala rezerwacyjna AccorHotels, hotele) lub w tradycyjnych biurach podróży wykorzystujących system rezerwacyjny GDS połączony automatycznie z centralą rezerwacyjną AccorHotels. Skorzystanie z oferty nie jest możliwe w przypadku rezerwacji pobytu u pośredników, tour operatorów lub poprzez internetowe biura podróży (takie jak Expedia.com, Booking.com itp.).
9. W chwili rezerwacji należy podać numer karty uczestnika programu lojalnościowego Le Club AccorHotels, a następnie okazać ją w recepcji hotelu w chwili zameldowania.
10. Punkty Rewards Le Club AccorHotels zostaną naliczone na koncie członka programu w terminie 10 dni od zakończenia pobytu w hotelu.
11. Oferta nie może być łączona z żadnymi innymi promocjami lub ofertami i nie obowiązuje w przypadku grup.
Jeśli Twój pobyt spełnia warunki kilku ofert, otrzymasz wyłącznie punkty Rewards z najlepszej oferty (czyli takiej pozwalającej zdobyć największą liczbę punktów Rewards).
12. Pobyt całkowicie lub częściowo opłacony za pomocą punktów Rewards Le Club AccorHotels nie podlega tej ofercie.
13. Oferta jest uzależniona od dostępności miejsc. Obowiązują ogólne warunki dotyczące zastrzeżonych taryf publicznych w każdym z hoteli.
14. Podczas kontaktu z infolinią lub innymi kanałami obsługi klienta AccorHotels prosimy o podanie następującego numeru referencyjnego związanego z ofertą: 010969

>>> Zarejestruj się do promocji i zarezerwuj noclegi na stronie AccorHotels.com

(Paweł Jakubowski)

Comments

comments