Private Sales, czyli Tydzień Zniżek w Le Club AccorHotels 03.09.2019 – do 50% zniżki na noclegi w wybranych hotelach

Trwa właśnie kolejna promocja z serii Private Sales (polska nazwa Tydzień Zniżek) w AccorHotels datowana na 03.09.2019. Tym razem na polskiej stronie wyprzedażowej dostępne są hotele w Warszawie, Gdyni, Gdańsku, Łodzi i Szczecinie (link do rezerwacji). Poza polską stroną dostępne są jeszcze w języku m.in. angielskim, hiszpańskim, niemieckim i francuskim. Rezerwacji należy dokonywać tylko i wyłącznie z promocyjnych linków (w normalnej wyszukiwarce nie pokazują się oferty z Private Sales). Noclegi w tańszych cenach można kupić do 09 września 2019 roku (poniedziałek). Promocja ta łączy się (chociaż zapewne nieoficjalnie) z ofertą, w której można zdobyć dodatkowych 6 tysięcy punktów Rewards o wartości około 515 PLN.

Polska wersja Tygodnia Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Polska, Australia, Brazylia, Bułgaria, Czechy, Rosja, Indonezja, Filipiny, Japonia, Korea Południowa, Malezja, Niemcy, Szwajcaria, Słowacja, Tajalndia, Węgry, Włochy, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

link do rezerwacji w Promocji Tydzień Zniżek

POLSKA

WARSZAWA
Sofitel Warsaw Victoria – od 328 PLN
Novotel Warszawa Centrum – od 172 PLN
Novotel Warszawa Airport – od 158 PLN
ibis Warszawa Centrum – od 126 PLN
ibis Warszawa Ostrobramska – od 111 PLN
Mercure Warszawa Grand – od 175 PLN
Mercure Warszawa Centrum – od 189 PLN
ibis Warszawa Stare Miasto (Old Town) – od 133 PLN
ibis Warszawa Reduta – od 122 PLN
Mercure Warszawa Airport – od 119 PLN

ŁÓDŹ
Novotel Lodz Centrum – od 175 PLN
ibis Lodz Centrum – od 111 PLN

GDYNIA
Mercure Gdynia Centrum – od 139 PLN

GDAŃSK
Mercure Gdansk Posejdon – od 160 PLN
Novotel Gdansk Centrum – od 133 PLN
Mercure Gdansk Stare Miasto – od 161 PLN
Novotel Gdansk Marina – od 152 PLN
ibis Gdansk Stare Miasto – od 112 PLN

SZCZECIN
Novotel Szczecin Centrum – od 143 PLN
ibis Szczecin Centrum – od 110 PLN

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Wielka Brytania/Europa) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

Aktualnie nie jest dostępna.

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Bliski Wschód) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Australia, Węgry, Włochy, Nowa Zelandia, Polska.

Angielska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Australia i Azja) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach:Australia, Fidżi, Indonezja, Malezja, Nowa Zelandia, Singapur, Tajlandia.

Francuska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Francja) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Hiszpania, Francja, Węgry, Włochy, Wielka Brytania, Tajlandia, Turcja.

Hiszpańska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Hiszpania) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Niemcy, Argentyna, Australia, Chile, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Węgry, Indonezja, Fidżi, Włochy, Japonia, Malezja, Maroko, Polska, Czechy, Rosja, Singapur, Szwajcaria, Tajlandia.

Portugalska wersja Private Sales (region strony AccorHotels – Brazylia) – link do rezerwacji w promocji Tydzień Zniżek

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Argentyna, Australia, Brazylia, Chile, Singapur, Kolumbia, Włochy, Szwajcaria.

Niemiecka wersja Private Sales (region strony AccorHotels) – Szwajcaria – link do rezerwacji

W tej promocyjnej ofercie dostępne są noclegi w hotelach w następujących krajach: Argentyna, Australia, Brazylia, Bułgaria, Chile, Niemcy, Malediwy, Fidżi, Polinezja Francuska, Włochy, Japonia, Kambodża, Kolumbia, Laos, Malezja, Maroko, Birma, Nowa Zelandia, Peru, Filipiny, Polska, Rosja, Singapur, Słowacja, Tajlandia, Czechy, Węgry, Urugwaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wietnam.

Ogólne warunki oferty (wersja PL)

Podczas dokonywania rezerwacji oferty Tydzien Zniżek organizowanej przez www.accorhotels.com Klient oświadcza, że zapoznał się z następującymi warunkami i zaakceptował je:

  • Oferta(y) jest(są) dostępna(e) dla członków Le Club Accorhotels (wkrótce ALL – Accor Live Limitless) oraz osób, które utworzyły swój prywatny profil na stronie internetowej www.accorhotels.com.
  • Oferta(y) jest(są) dostępna(e) online na stronie internetowej www.accorhotels.com przez okres jednego tygodnia, od wtorku rano do poniedziałku wieczorem – to jest przez 8 dni (wyjątkowo czas udostępnienia online może zostać skrócony do 6 lub 7 dni z powodów technicznych).
  • Pobyt w hotelu nie może mieć miejsca wcześniej niż w terminie piętnastu (15) dni licząc od daty dokonania rezerwacji jednej lub kilku ofert. Dostępne terminy są proponowane przez każdy hotel objęty ofertą promocyjną.
  • Zależnie od hotelu objętego ofertą promocyjną, Klient może skorzystać z 30%, 40% lub 50% zniżki od PEŁNEJ CENY na terminy pobytu wybrane podczas dokonywania rezerwacji. Podana cena obowiązuje dla 1 lub 2 osób.
  • Zależnie od przypadku, oferty są ważne dla pobytów obejmujących przynajmniej 1, 2 lub 3 noclegi.
  • Zarezerwowanie oferty wiąże się z koniecznością jej przedpłaty online kartą kredytową na stronie www.accorhotels.com.
  • Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości zmiany, anulowania ani wymiany ofert. Oferty nie można łączyć z innymi dostępnymi zniżkami i ofertami specjalnymi.
  • Niniejsza oferta umożliwia zbieranie punktów Le Club Accorhotels w hotelach uczestniczących w programie zgodnie z przyjętą tabelą, która została określona w warunkach ogólnych korzystania z programu lojalnościowego Le Club Accorhotels. Jednakże niniejsza oferta nie podlega rezerwacji z wykorzystaniem punktów Le Club Accorhotels.
  • Kurs wymiany został podany informacyjnie i nie jest zobowiązujący. Kurs wymiany zostanie potwierdzony podczas rezerwacji.
  • Oferta jest dostępna w hotelach uczestniczących oraz zależna od dostępności pokoi w danym hotelu.
>>> Rezerwuj nocleg na stronie All – Accor Live Limitless

Private Sales - Tydzień Zniżek w Le Club AccorHotels

(red)

Comments

comments