B&B Hotels Polska wzmacnia polski Dział Rozwoju!

Trzecia co do wielkości w Europie sieć hoteli ekonomicznych nie zwalnia tempa rozwoju i planuje kolejne inwestycje. Dlatego też z początkiem marca 2016 r. do grona pracowników B&B Hotels Polska dołączyła Małgorzata Dybaś, która czerpiąc z bogatego doświadczenia w branży nieruchomości komercyjnych, będzie wspierać dalszą ekspansję marki na terenie Polski.

Wybór tej kandydatury nie był z pewnością dziełem przypadku. Dotychczasowy przebieg kariery Pani Małgorzaty pozwala z optymizmem patrzeć na rozwój sieci B&B w Polsce.

– Wykształcenie zdobywałam w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Biegła znajomość języka angielskiego oraz hiszpańskiego pozwoliła mi jeden z semestrów ukończyć na uczelni Instituto Technológico Autónomo de México w mieście Meksyk – opowiada Małgorzata Dybaś.

Dziś Małgorzata Dybaś ma na swoim koncie 7-letnie doświadczenie oraz szereg pomyślnie zrealizowanych projektów w branży nieruchomości komercyjnych, w tym hotelowych. Karierę rozpoczynała w dziale Doradztwa Inwestycyjnego King Sturge (obecnie JLL). W latach 2011-2013 pracowała w polskim oddziale firmy Horwath HTL zajmując się doradztwem dla inwestorów hotelowych, po czym objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego polskiego oddziału austriackiej firmy doradczej Hotels Asset Management.

Od 1 marca 2016 r. Małgorzata Dybaś kontynuuje swoja karierę zawodową na stanowisku Specjalisty ds. rozwoju projektów hotelowych w polskim oddziale B&B Hotels.

– Ta nominacja to kolejny krok na drodze dalszej ekspansji sieci B&B. Dobre wyniki osiągane z każdym rokiem przez nasze hotele w Warszawie, Wrocławiu i Toruniu to wyraźny sygnał ze strony rynku, potwierdzający słuszność naszych działań i mobilizujący nas do zintensyfikowania działań w tym regionie. Bardzo się cieszę, że Pani Małgorzata Dybaś dołączyła do naszego zespołu. Wierzę, że jej wiedza i dotychczasowe doświadczenie zaowocują nie tylko rozwojem osobistym, lecz także nowymi obiektami B&B na hotelowej mapie Polski – mówi Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

Grupa B&B Hotels to obecnie ponad 350 hoteli w Europie. W Polsce aktualnie funkcjonują trzy obiekty świadczące usługi hotelowe pod szyldem tej międzynarodowej marki: B&B Warszawa-Okęcie (154 pokoje), B&B Wrocław Centrum (140 pokoi) B&B Toruń (93 pokoje). Pod koniec 2016 r. ze standardu oferowanego przez B&B będą mogły skorzystać również osoby planujące pobyt w Łodzi (149 pokoi) oraz w Katowicach (105 pokoi). Jednocześnie sieć planuje kolejne inwestycje w największych polskich miastach.

Poszukujemy atrakcyjnych terenów w takich miastach, jak Kraków, Poznań, Gdańsk, Lublin i Warszawa. Chcemy kontynuować naszą politykę w zakresie lokalizacji, dlatego interesują nas działki budowlane o powierzchni od 700 m² do 3000 m², usytuowane w centrum, blisko restauracji oraz miejsc o walorach turystycznych i rozrywkowych oraz łatwej dostępności komunikacyjnej – wyjaśnia Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach kupicie na Skyscanner.pl | Flipo.pl | tripsta.pl

(Informacja prasowa)

Comments

comments