Hotele Westin zapraszają do łóżka

W dniach 18–25 marca 2016 roku warszawski hotel Westin zarażać będzie gości i odwiedzających hotelowe lobby warszawiaków ideą ŚWIATOWEGO DNIA SNU. Dlaczego? Bynajmniej nie tylko ze względu na to, że na śnie właśnie, od pierwszego wynajętego pokoju noclegowego, oparty jest biznes hotelowy. A głównie z uwagi na to, że Westin chce sprawiać, aby po nocy w hotelowym łóżku gość czuł się lepiej, a nawet zdrowiej.

Nie każdy przywiązuje odpowiednio dużo uwagi do snu i zastanawia się nad tym, jak istotny jest on dla prawidłowego funkcjonowania na co dzień. Coraz bardziej dbamy o zdrowie, więcej się ruszamy i inwestujemy w swoją aparycję, zapominając nierzadko o tym, co jest podwaliną samopoczucia i dobrego wyglądu. A jest to sen. Dlatego każda inicjatywa, która przypomina o tym, że sen to podstawa zdrowia, jest warta uwagi.

Sprawdź hotel The Westin Warsaw na TripAdvisor

Podczas nadchodzącego weekendu nie tylko goście, ale i warszawiacy odwiedzający hotel Westin będą mogli poznać bliżej ideę Światowego Dnia Snu. W ramach akcji specjalnej najlepsze łóżko Heavenly Bed, które w Polsce nazywa się Niebiańskim Łóżkiem, zostanie ustawione w hotelowym lobby. W tych dniach na własnym ciele będzie można sprawdzić, czy łóżko zaprojektowane specjalnie z myślą o tym, aby służyć jakościowemu snu, jest inne od tych, z których korzystamy na co dzień lub w podróży.

Obsługa hotelowa, w ramach tej edukacyjnej inicjatywy, przygotowała także dodatkowe atrakcje. Odwiedzający hotelowe lobby goście będą mogli poznać ciekawostki i porady na temat snu, a także skorzystać z porad ekspertów.

Przeczytaj: Recenzja hotelu The Westin Warsaw

Celem hotelu Westin w Warszawie jest edukacja gości w zakresie zdrowego życia, żywienia, znaczenia sportu i wartościowego snu. Goście podróżują z marką Westin, ponieważ cenią jej silne wartości: zdrowe dania oparte na składnikach Super Foods RX, program Gear Lending, umożliwiający wypożyczenie odzieży sportowej i aktywne spędzanie czasu w podróży oraz unikalne, dostępne tylko w hotelach sieci Westin łózka Heavenly Bed.

Światowy Dzień Snu jest wydarzeniem corocznym, mającym na celu świętowanie roli snu i jednocześnie wezwaniem do działań związanych z problemami odnoszącymi się do snu. Światowy Dzień Snu jest organizowany przez Komitet Światowego Dnia Snu należący do Światowego Stowarzyszenia Medycyny Snu (WASM).

(Informacja prasowa)

Comments

comments